Haber Detayı
14 Eylül 2012 - Cuma 14:57 Bu haber 3551 kez okundu
 
Güle güle Ümit
GÜNDEM Haberi
Güle güle Ümit

Son valiler ve kaymakamlar kararnamesi ile İstanbul’un Fatih İlçesi Kaymakamlığı’na atanan İlçemiz Kaymakamı Ahmet Ümit, dün 4 yıl görev yaptığı kaymakamlık binası önünden kalabalık bir topluluk tarafından yolcu edildi.

Duygusal anların yaşandığı uğurlama töreninde Kaymakam Ümit’i bürokratlardan-siyasiyelere, daire müdürlerinden-memurlarına, işadamlarından-sade vatandaşa kadar kalabalık bir topluluk katıldı. Zaman zaman Ümit’in yerine vekalet eden Aksu Kaymakamı Raif Özener’in de katıldığı uğurlama töreninde Garnizon Komutanı Binbaşı Beşir Acar, Belediye Başkan Vekili Ramazan Güner, Emniyet Müdürü Fatih İnceyavuz, siyasi parti temsilcileri, bazı belde belediye başkanları ile kalabalık bir vatandaş topluluğu hazır bulundu. Belediye Başkanı Mehmet Habalı’nın ilçe dışında olduğu için katılamadığı uğurlama törenine eşi Hülya Habalı katıldı.

Kendisini yolcu etmeye gelenlerle tek tek vedalaşan Kaymakam Ahmet Ümit ve eşi Şengül Ümit’in, gözyaşlarına hakim olamadıkları görüldü. Kaymakam Ümit, davul-zurnalar eşliğinde alkışlar arasında yeni görev yerine uğurlandı.

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı