Haber Detayı
10 Aralık 2012 - Pazartesi 17:05 Bu haber 4200 kez okundu
 
Kaymakam Rüstemoğlu şampiyonu ödüllendirdi
KÜLTÜR & SANAT Haberi
Kaymakam Rüstemoğlu şampiyonu ödüllendirdi

Türkiye Salsa Dans Yarışması'nda Türkiye Şampiyonu olan Serik Anadolu Lisesi 10. Sınıf Öğrencisi Haktan Yıldız, Kaymakam Erol Rüstemoğlu tarafından makamında kabul edildi.

Ziyarete şampiyon öğrenci Haktan Yıldız ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halim İzgi, Anadolu Lisesi Okul Müdürü Şerif Ramazan Kaplan, Okul Aile Birliği Başkanı Av. Lütfiye Erdem, Beden Eğitimi Öğretmeni Pelin Koç katıldılar.

Şampiyon öğrenciyi ödüllendiren ve kutlayan Kaymakam Rüstemoğlu, öğrencilerin sadece derslerde değil, sosyal ve sportif alanlarda da başarılı olmaları ve bu faaliyetlerle uğraşmalarının daha sağlıklı olduğunu belirterek, her öğrencinin boş zamanlarında ders dışı uğraşlar edinmelerini, sosyal, bedensel ve zihinsel anlamda başarıyı daha da artıracağını vurguladı. Rüstemoğlu hem başarılı öğrenciyi, hem okulunu, hem de Milli Eğitim'i kutladı.

Derslerinde de şampiyon

Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından Ankara Atatürk Spor Salonunda düzenlenen 1. Etap Ankara Kulüpler Arası Türkiye Şampiyonası’nda Yıldız 23 Kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan Serik Anadolu Lisesi 10. Sınıf Öğrencisi Haktan Yıldız ise kendisinden bu tür yarışma ve faaliyetlerde desteğini esirgemeyen, Anadolu Lisesi Okul Müdürü Şerif Ramazan Kaplan, Okul Aile Birliği Başkanı Av. Lütfiye Erdem ve öğretmenlerine teşekkür etti.

Okul yetkilileri v öğretmenleri Haktan'ın sadece dans ile uğraşan bir öğrenci olmadığını belirterek, aynı zamanda okulun halk oyunları ekibinde ve voleybol takımında yer aldığını ve derslerinde de çok başarılı bir öğrenci olduğunu ifade ettiler.

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı