Haber Detayı
10 Aralık 2012 - Pazartesi 17:13 Bu haber 4141 kez okundu
 
Aspendos 7. yılını kutladı
SAĞLIK Haberi
Aspendos 7. yılını kutladı

Hastane, kuruluş yıldönümünde bir hastasını check-upla ödülendirecek.  7.’nci yılda 7. sıradaki hastaya, check-up hediye edilecek.

 

Serik’in ilk özel hastanesi olan Özel Aspendos Hastanesi, 7. kuruluş yıldönümünü hastalarla birlikte kesilen pastayla kutladılar.

Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Kayan, “7 yıl önce bugün Serik’in ilk özel hastanesini kurduk. Serikliler’in desteği ile buralara kadar geldik. Sizlere karşı bir hatamız varsa özür dileriz. Bu hastane hepimizin hastanesi. 48 yataklı, 16 uzman 5 pratisyen doktor kadrosu ile son teknolojik aletlerle tüm halkımıza hizmet vermekteyiz” dedi.

Kayan, ayrıca hastanenin 7. kuruluş yıldönümünde hastaneye hasta olarak gelen 7. sırada kayıt yaptıran 22 yaşındaki Fatma Olcay adlı hastaya  hastanenin kuruluş yıldönümü dolayısıyla ücretsiz check-up yapıldığını, hastanede doğum yaptığı zaman da hiçbir ücret alınmayacağını bildirdi.

Fatma Olcay ise kendilerine bu jesti yapan Aspendos Hastanesi yetkililerine teşekkür ederken, Mayıs ayında evleneceğini de belirtti.

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı