Haber Detayı
14 Aralık 2012 - Cuma 13:47 Bu haber 5853 kez okundu
 
Filenin şampiyonları belli oldu
SPOR Haberi
Filenin şampiyonları belli oldu

Voleybol bayanlarda Gülşen Baki, erkeklerde Çandır İlköğretim şampiyon oldu.

 

2012-2013 okul sporları tarafından düzenlenen ilçe küçükler bayanlar ve erkekler voleybol şampiyonası sona erdi. Bayanlarda Gülşen Baki, erkeklerde Çandır İlköğretim filenin en büyüğü olarak, şampiyonluk kürsüsünün ilk basamağında yeraldılar.

 

İlçemiz Kapalı spor salonunda düzenlenen bayanlarda 9 takım, erkeklerde 2 takım katıldığı turnuva sonunda erkekler final maçında Çandır Şehit Sadettin Küçük İlköğretim Okulu, Abdurrahmanlar İlköğretim Okulu’nu 2-0 yenerek voleybolda ilçe şampiyon, Abdurrahmanlar İlköğretim Okulu’da 2. oldu.

Bayanlarda ise Dr. Gülşen-Baki Özpınar İlköğretim Okulu, 9 Mart İlköğretim Okulu’nu 2-0 yenerek şampiyonluk kürsüsüne çıkarken, 9 Mart 2., Özel Toros Kaynak İlköğretim Okulu’da 3. oldu.

Dereceye giren okulların kupasını Milli Eğitim İlçe Şube Müdürleri Hüseyin Karataş ve Mevlüt Özen, Gençlik Spor ve Atatürk Anadolu Lisesi Müdürü Kemal Yıldırım, 9 Mart İlköğretim Okulu Müdürü Ali Naci Biber verdi. Bayanlarda ilk iki sırayı alan, erkeklerde de şampiyon olan takımlar, Antalya’da ilçemizi temsil edecekler.

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı