Haber Detayı
20 Aralık 2012 - Perşembe 16:25 Bu haber 4910 kez okundu
 
Arıcı “Esnafın kefilliğine adayım”
GÜNDEM Haberi
Arıcı “Esnafın kefilliğine adayım”

İlçemiz Sebze Hali’nde komisyonculuk yapan Musa Arıcı, Esnaf ve Sanatkaralar Kredi Kefalet Kooperatifi’nin 2013 yılında yapılacak genel kurulunda başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

 

Adaylığı ile ilgili olarak yazılı bir basın açıklaması yapan Musa Arıcı, “Hodri Meydan” diyenlere karşı “Başkanlık için, bende varım” dedi. Arıcı, adaylığını ilan ettiği  açıklamasında şunları söyledi:

 

“Serik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi mevcut başkanının 23.11.2012 tarihinde yapmış olduğu gazetelerde yeralan  basın açıklamasında, ‘SEÇİME HAZIR ve HODRİ MEYDAN’ diyerek önümüzdeki genel kurulda seçime hazır olduklarını beyan etmiştir.

Bunun üzerine önümüzdeki yapılacak olan Serik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi genel kurulunda; üyelerimizin aday ol taleplerini yine üyelerimizle yapmış olduğum değerlendirmeler sonucunda yeni yönetimle Serik esnaf ve sanatkarlarına daha iyi  imkanlarla çok çok daha verimli hizmet edebileceğimiz kanaati hasıl olmuştur.

Bu duygularımı siz basın mensupları aracılığı  ile yapılacak olan Serik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi genel kurulunda. kooperatif başkanlığına  aday olacağımı kooperatif üyelerimize ve Serik kamuoyuna açıklamak istiyorum. Bu vesile ile tüm Serik halkımıza ve kooperatif  üyelerimize sevgi , saygı  ve en derin hürmetlerimi sunarım.”

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı