Haber Detayı
22 Aralık 2012 - Cumartesi 12:21 Bu haber 3943 kez okundu
 
Kariyer kongresi Antalya’da yapılacak
YAŞAM Haberi
Kariyer kongresi Antalya’da yapılacak

1999 yılında Can Dündar’ın “Değişim” konulu paneliyle faaliyetlerine başlayan Kariyer ve Yönetim Kulübü Atalya’da yapılacak.

Çalışmalarının her aşamasında üniversite öğrencilerinin görev aldığı Kariyer ve Yönetim Kulübü, kar amacı gütmeyen, gönüllü bir organizasyon olmakla birlikte 12 yıllık geçmişinde ''Kariyer Zirveleri'', ''Münazara Kongreleri'', ''Kariyer Kongresi'01-02-03-04-05-06-07-08-09-10-11'', ''Saba Tümer'le Bu Gece'' ''NTV-Ekodiyalog Programı'' ''Kariyer Fuarı'02-03'', ''e-haftası'' ''Kendi Markanı Yarat'' '' LİDER-İM'' ''Colours Of Marketing'' ''Bilişim Zirvesi'', ''Müjdat Gezen'le Söyleşi'' gibi bir çok başarılı projeye imza atan Kariyer ve Yönetim Kulübü, Kariyer Kongresi'12'de “Yönetim ve Organizasyon” alanlarında öncü isimleri öğrencilerle bir araya getirecek.

Gelenekselleşen Kariyer Kongrelerimize bir yenisini daha eklemekten ve Kariyer Kongresi’12 organizasyonunun çalışmalarını tamamlamaktan dolayı Kariyer ve Yönetim Kulübü  Üyeleri olarak büyük bir mutluluk yaşamaktayız.

Kongre yolculuğumuza; kongre sürecinin kulüp üyelerimiz için bağlayıcı ve bütünleştirici özelliğinin farkında olarak ve elimizde bulunan büyük mirastan her gün kendimize ve kulübümüze artı katacak dersler çıkararak başladık. Bu yolculukta geçmişten aldığımız edinimlerle, geleceğe de resim oluşturacak bir mirasın temellerini atmayı hedefledik.

 Bu sene Kariyer Kongresi’12yi gerçekleştirmek için hepimiz ayrı bir heyecan ve sorumlulukla bütünleştik. Kariyer Kongresi’12yi hayata geçirmenin heyecanıyla sizlerin karşısındayız. 27-27-29-30 Aralık tarihinde Antalya’ nın gözde otellerinden olan World Of Wonders Topkapı Palace Otel‘ de gerçekleştirilecek.

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı