Haber Detayı
24 Aralık 2012 - Pazartesi 13:45 Bu haber 4925 kez okundu
 
Aksu Birlik 20 yaşında
RESMİ İLAN Haberi
Aksu Birlik 20 yaşında

Antalya'da turizm sektörüne hizmet veren Aksu Birlik, kuruluşunun 20'nci yıldönümünü Serik İlçesi Boğazkent Beldesi'ndeki Vera Mare Club Otel'de törenle kutladı.

Geceye, Aksu Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Karacan, yöneticiler, departman müdürleri ve turizme hizmet veren otobüs şoförleri katıldı. Aksu Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Karacan, gecede yaptığı konuşmada, Aksu Birlik'in 20 yıldır Antalya'da turizme servis hizmeti verdiğini söyledi.

20'inci yıllarında isimlerini Aksu Tur olarak değiştirdiklerini anlatan Başkan Karacan, bundan sonra hizmetlerine yeni isim ve logolarıyla devam edeceklerini kaydetti. Turizm taşımacılığının yanı sıra özel servis hizmetleri de verdiklerini kaydeden Başkan Karacan, Değişen dünyaya ayak uydurmak zorundayız. Aksu Tur büyüyerek hizmet vermeye devam edecek" dedi. Konuşmaların ardından Karacan ve Aksu Tur çalışanları 20'nci yıl pastasını birlikte kesti. Şirkette 5 yılını dolduran ve başarılı personele plaket verilen geceye katılanlar, müzik eşliğinde eğlendi.

 

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı