Haber Detayı
24 Aralık 2012 - Pazartesi 14:27 Bu haber 2674 kez okundu
 
Serik MHP’nin kalesi
SİYASET Haberi
Serik MHP’nin kalesi

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Teşkilatı İlçe İstişare toplantılarının dördüncüsü Serik’te yapıldı.

İlk olarak Elmalı İlçesi’nde yerel seçim startını veren MHP Antalya İl Teşkilatı, Elmalı,Kaş,Demre’nin ardından çalışmalarına Serik İlçe istişare toplantısıyla devam etti.

İstişare toplantılarında ülke gündemi, yeni çıkan Büyükşehir Yasası ile ilgili Türkiye’nin ve Antalya’nın yaşayacağı sorunlar ve çözüm önerileri katılımcılarla paylaşıldı. İl Başkanı Osman Çetin, Serik’i kaybetme gibi bir lükslerinin olmadığını ifade ederek, “Birlik ve beraberlik içinde MHP’nin kalesi olan Serik’te 3 hilali tekrar dalgalandıracağız” dedi. Toplantıda MYK Üyesi Kemal Çelik ve Serik Belediye Başkanı Mehmet Habalı’nın samimi görüntüleri dikkatlerden kaçmadı.  

 

MYK Üyesi Kemal Çelik, Antalya başta olmak üzere büyükşehirleri MHP’nin alacağını belirterek, “Bizim olan belediyeleri kaybetmeden üzerine koyacağız. Seçim döneminde aday çok olacak. Çok olması iyidir. Rekabet olan yerde kalite olur. Kimse kimseye kızıp küsmeyecek. Bu bir yarış, günü geldiğinde adayımız kim olursa olsun oyumuzu ona vereceğiz” dedi. MYK Üyesi Hüseyin Yıldız, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı bir gafı Başbakan Yardımcılarının düzeltmek için uğraştığını ifade ederek “Başbakan Erdoğan’ın bu bir değil, iki değil. Halkı böyle nereye kadar kandırabilir” diye konuştu. MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal, Büyükşehir yasası ile MHP’nin avantajlı olduğunu belirterek “Büyükşehir yasasını çıkaran hükümet bu defa bu yasa MHP’nin işine yarayacak” demeye başladı. Allahın izniyle Antalya’da tüm belediyeleri alacağız” dedi.

 

İstişare toplantısına MHP Antalya İl Başkanı Sayın Osman Çetin, İl Yönetim Kurulu Üyeleri  Antalya Milletvekili Mehmet Günal, MYK Üyeleri Hüseyin Yıldız, Kemal Çelik,  İl Genel Meclis Üyeleri Zeki Tunç, Ali Arslan, Serik İl Genel Meclis Üyeleri, Adnan Koca, ali Arıcan, MHP Antalya eski Milletvekili Nesrin Ünal, Gebiz Belediye Başkanı Cengiz Büyükgebiz, Serik Belediye Başkanı Mehmet Habalı ve MHP İlçe Başkanı Cüneyt Güzel katıldı.

 

 

 

 

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı