Haber Detayı
27 Aralık 2012 - Perşembe 17:08 Bu haber 3984 kez okundu
 
Mecekten noel süprizi
EĞİTİM Haberi
Mecekten noel süprizi

Belek Belediye Başkanı Mecek, 7 Noel Baba ile birlikte çocuklara binlerce hediye dağıttı

 

Serikli çocuklar yılbaşına erken girdi. Belek Belediye Başkanı Yusuf Mecek, 7 Noel Baba ile birlikte Serik ve Belek’teki çocukları sevindirdi. Mecek, heybeleri oyuncak ve hediyelerle dolu Noel Baba’lar ile Serik’e çıkarma yaptı.

 

Mecek ve Noel Baba’lar, Serik ve Belek’teki ilköğretimlerin ana sınıfları ile özel ve resmi kreşlerini ziyaret etti. Karşılarında Noel Baba’ları gören çocuklar çok sevindi. Başkan Mecek, Noel Baba’ların heybelerinde taşıdığı onlarca çeşit oyuncak ve hediyelerden çocuklara dağıttı. Büyük bir izdihamın yaşandığı okullarda, veliler, öğretmenler ve okul yöneticileri Başkan Mecek’e bu duyarlığından dolayı teşekkür etti.

 

ONLARCA OKULA BİNLERCE OYUNCAK

Başkan Mecek’in aldığı hediyeler Serik İlçesi’ndeki Dr. Gülşen-Baki İlköğretim Okulu, Tekeli İlköğretim Okulu, Cumhuriyet İlköğretim Okulu, Cumalı İlköğretim Okulu ile kreşlerde, Belek’te ise Belek İlköğretim Okulu, Gedik İlköğretim Okulu ve Çandır’daki Çandır İlköğretim Okulu’nda dağıtıldı.

 

Belek’teki Gökkuşağı, Akçaalan ve Özel Belekliler Kreşlerindeki çocuklarda Başkan Mecek’in oyuncaklarından aldı.

 

Başkan Mecek ve Noel Baba’lardan oyuncak ve hediyeleri alan minikler, mutluluktan havalara uçtu.

 

ÇOCUKLARIMIZIN DA BELEDİYE BAŞKANIYIM

Belek Belediye Başkanı Yusuf Mecek, bu organizasyonla ilgili şu açıklamayı yaptı:

 

 “Yılbaşı nedeniyle Serik, Belek ve Çandır’daki yavrularımızı sevindirmek istedik. Bu bir sosyal sorumluluk projesidir. Biz bölgemizde yaşayan sadece erişkinlerin değil, çocuklarımızın da belediye başkanıyız. Geleceğimiz olan çocuklarımızın bayram, yılbaşı gibi önemli günlerde, en az büyükler kadar sevinmeye hakları vardır diye düşündük ve böyle bir organizasyon yaptık. Onların bir anlık mutluluğu bile bize dünyaları bağışlar. Bize bu organizasyonda yardımcı olan okul müdürlerimize, öğretmenlerimize, velilerimize teşekkür ediyorum. Hem onların, hem de tüm çocuklarımızın yeni yılını kutluyorum.”

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı