Haber Detayı
09 Ekim 2013 - Çarşamba 13:02 Bu haber 29092 kez okundu
 
Serikli esnafları İNTERMOB Fuarı’nda
- Haberi
Serikli esnafları İNTERMOB Fuarı’nda

Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyelerine yönelik fuar ziyareti düzenledi. Esnaflarla birlikte fuar alanını ziyaret eden Serik Esnaf Odası Başkanı Cesur, “İlçemiz ekonomisinin gelişmesini istiyorsak esnaflarımız mesleki yenilikleri görmeli ve kendisini yenilemelidir. Esnaflarımıza düzenlediğimiz fuar ziyaretleri çok yararlı oluyor” dedi.

Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası, üyeleriyle birlikte İstanbul TÜYAP’ta gerçekleşen İNTERMOB 2013 Fuarı’nı ziyaret etti. Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Cesur, fuar ziyaretlerinin her zaman yararlı olduğunu ifade ederek, fuarlarda yeni teknolojiler ve yeni bilgilerle tanışıldığı gibi yeni iş imkanlarının da ortaya çıktığını vurguladı. Esnafların fuarlarda meslekleriyle ilgili yeni alet, ekipman ve teknikleri yerinde gördüğünü belirten Başkan Cesur; “İlçemiz ekonomisinin gelişmesini istiyorsak esnaflarımız mesleki yenilikleri görmeli ve kendisini teknolojik ekipmanlar açısından yenilemelidir. Fuar alanında standı bulunan Serikli iş adamlarından Yakup AKGÜL’e ait olan Akgül Mobilya standını da ziyaret ettik. İlçemiz esnafları inşallah işleri bu şekilde büyütebilirler. Akgül Mobilya standını görmek bizlere gurur verdi” dedi. Önümüzdeki günlerde farklı meslek gruplarının fuarlarına da ziyaretler düzenleyeceklerini belirten Cesur, “ Fuar ziyaretlerimiz devam edecek. Aynı zamanda İstanbul’da tarihi mekanları da ziyaret etme fırsatı bulduk. Bu da esnafımıza sosyal bir etkinlik ve moral oldu.” dedi.

ESNAFLARIMIZIN TALEPLERİNE AÇIĞIZ

Cesur,açıklamasında: “Esnaflarımızdan kendi meslekleriyle ilgili fuar talebi olursa onların bu fuarları ziyaret etmesi için esnaf odası olarak gerekli koşulları oluşturuyoruz. Bu şekilde bir talebi olan esnaflarımızı odamıza bekliyoruz. Serik Esnaf Odası olarak ilçemiz esnaflarının mesleklerinde kendini geliştirmesi ve yenileyebilmesi için oluşan fırsatların takipçisiyiz. Bu gezilerden esnaflar geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda çok memnun kaldılar. Esnaflarımızın bu memnuniyeti bizim mutlu ediyor. Tüm esnaflarımıza işlerinde bol kazançlar diliyorum. Esnaflarımızın, halkımızın, tüm İslam aleminin Mübarek Kurban Bayramlarını kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum”

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı