5 Yıldızlı 23 Nisan
Haber
23 Nisan 2014 - Çarşamba 13:26 Bu haber 17650 kez okundu
 
5 Yıldızlı 23 Nisan
DÜNYA Haberi
5 Yıldızlı 23 NisanUlu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocukara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Belek Turizim Merkezi’ndeki Calista Otel, Serik’teki okullardan gelen öğrencilere 5 yıldızlı bir etkinlik sundu.

Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramının 94. Yılı nedeniyle Serik ilçesi Belek Turizm merkezinde bulunan 5 yıldızlı Calista oteli öğrencileri ağırladı. 23 Nisan Şenliği’nde, Calista Otel’in bahçesinde kurulan oyun parkurunuda çocuklar doyasıya eğlendi. Animasyon ekibinin şovları ile harika bir gün geçiren öğrencilere ayrıca, yemek ikramında da bulunuldu. Daha sonra hep beraber toplu resim çekinildi.

Genel Müdür Ali Kızıldağ, “ Bu yıl 6. Düzenlediğimiz ve Her 23 Nisan’da otelimizde ağırladığımız çocuklarımızın bayramlarını, düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerle kutlama olanağı sunuyoruz. Otel olarak bu tür etkinliklere her zaman destek veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz” dedi. Öte yandan  Belek turizm merkezinde 23 Nisan dolasıyla toplam 700 öğrenci çeşitli otellerde eğlendiler.

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı