Haber Detayı
21 Kasım 2018 - Çarşamba 16:45 Bu haber 707 kez okundu
 
Ak Parti'de Süreç İşliyor
SİYASET Haberi
Ak Parti'de Süreç İşliyor

Ak Parti Serik Teşkilatı’nda, yerel seçim süreci işliyor. Mevcut belediye başkanları ve ilçe başkanları ve aday olabilecek milletvekillerinden aday adaylığı için müracaat almayan Ak Parti, 18 Kasım pazar günü tüm Türkiye'de elektronik temayülle, yapılan diğer çalışmalara ilave olarak teşkilatlarının görüşünü de almış oldu.

            Serik İlçe Teşkilatı, temayülün bir gün öncesinde ilçe binasında bir toplantı gerçekleştirerek birlik beraberlik mesajı verdi. Toplantıya Ak Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Kozan, Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Aday Adayları, İlçe yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları yönetimleri, mahalle temsilcileri katıldılar. Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Kozan, şunları söyledi: 

 

            "Temayül yoklaması öncesi belediye başkanımız, aday adaylarımız, meclis üyelerimiz ve teşkilatımızla bir araya gelerek, bu süreçte birlik beraberlik içerisinde en iyi neticeyi almak için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

             Tarihte nice devletler kurmuş olan asil milletin mensubu olmaktan onur ve gurur duyuyoruz.  İnsanın memleketine, ülkesine , insanına hizmet etmesi ayrıca bir onurdur düşüncesiyle, İlçemizin, Şehrimizin yönetimi hususunda 2019 mart yerel seçim süreci için titizlikle çalışmaya devam ediyoruz.

            Nasıl 2014 yılında aynı süreci yaşamış ve Serik belediyesini Ak Parti saflarına katmışsak, Hükümetimizle, Büyükşehir Belediyemizle, Serik Belediyemizle birçok yenilik ve değişimi Serik'te, ilçemizde yaşamış ve halkımızın istifadesine sunmuşsak,

             birlik ve beraberlik içerisinde, 31 mart 2019 akşamı da bu bayrak Serik Belediyesinde dalgalanmaya devam edecek..

            Bu yolda, ben de varım diyerek Belediye Başkan Aday adaylığı için müracaat eden tüm arkadaşlarımıza partimiz teşkilatımız adına çok teşekkür ediyorum.

            Aday adaylığı önemli.. Mevcut Belediye Başkanımız var, aday adaylarımız var. Neticesinde, Genel Merkezimiz tarafından verilecek kararla, bir tane belediye başkan adayımız olacak.. hepimiz arkamıza bile bakmadan, makam mevki telaşı ve hesabı olmadan adayımızın arkasında , adaymış gibi çalışmaya devam edeceğiz. İlçemize, Şehrimize yenilikleri, güzellikleri değişimleri kazandırmaya devam edeceğiz.

            Sürecin, ilçemize, ilimize, ülkemize partimize hayırlara vesile olmasını diliyor saygılar sunuyorum."

 

18 Kasım Pazar günü yapılan temayüle Serik'ten 160 kişi katıldı. Antalya'daki yoklamayı, Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç takip etti.

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı