Haber Detayı
07 Aralık 2018 - Cuma 11:58 Bu haber 866 kez okundu
 
Akıllı: “Siyaset Değil, Hizmet İçin Geldim”
EKONOMİ Haberi
Akıllı: “Siyaset Değil, Hizmet İçin Geldim”

Serik Semt Pazarcıları ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Mevlüt Akıllı, sitemde bulundu. Başkan Akıllı, “Siyaset yapmak için değil, hizmet için geldim” dedi.

Yazılı bir basın açıklaması yapan Semt Pazarcıları ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Mevlüt Akıllı, Belediye Başkanı Ramazan Çalık ile sağlıklı bir diyalog kuramamaktan yakındı. Başkan Akıllı, konuyla ilgili şunları söyledi:

 

“Geçtiğimiz günlerde yerel basın mensubu arkadaşlarımızla yaptığımız  sohbet esnasında Belediyemizle olan ilişkilerin zayıf olduğunu telafuz etmiştim.

Sayın Belediye Başkanımızın da yerel basın mensuplarıyla yapmış olduğu röportajda, basın mensubu arkadaşlarımızın bu konuyu dile getirmesiyle olan, tahammülsüz sözleri bizleri düşündürmüştür.

Başkanıma,  seçildiğimizden  bu güne kadar Oda Yönetimi olarak hiçbir zaman şahsi menfaat ve çıkar için kapısına varmadık.                                                                                                      Yönetim olarak bizler, Serik Semt Pazarcıları ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası üye arkadaşlarımızın  bu güne kadar  yaşamış oldukları sıkıntı ve  haksızlıkları dile getirmek ve çözüm arayışında bulunduk.

Başkanımızın, yeni ve genç diye bizlere hitap şeklini de anlamış değilim. Kendisi kaç dönemdir Belediye Başkanıdır? Bu işlerin eskisi, yenisi olmaz. Yaptığımız görevin hakkını dürüstçe ve adaletli yapabiliyorsak, doğru olanda budur.

Ben bu göreve hiçbir zaman siyaset yapmak için değil, esnafıma hizmet için geldim. Eğer ki; susuyorsam, Serik halkını ayrıştırıcı, kutuplaştırıcı  yönetim anlayışından uzak tutmak içindir.”

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı