Haber Detayı
02 Ocak 2019 - Çarşamba 17:30 Bu haber 902 kez okundu
 
Tekeli’den Tiyatro Gezisi
KÜLTÜR Haberi
Tekeli’den Tiyatro Gezisi

Tekeli Ortaokulu öğrencileri ''Öğretmenimle Tiyatrodayım'' projesi çerçevesinde, Antalya Haşim İşcan Tiyatrosu sahnesinde oynanan tiyatro oyununu keyifle izledi.

Türkçe Öğretmeni İbrahim Etli’nin organize ettiği ve yaklaşık 100 öğrencinin katıldığı gezi oldukça neşeli geçti. Geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen gezi Müdür Yardımcıları İsmail Şafak Dönmez ve Ahmet Büyükateş başkanlığında başladı. Öğretmenler İbrahim Etli ve Erdoğan Koca’nın katıldığı Antalya Haşim İşcan Tiyatro sahnesinde oynanan oyunları öğrenciler beğeni ile izledi. Öğretmenleri ve sınıf arkadaşları ile toplu olarak etkinliğe katılmanın verdiği sevinçle tiyatro izlemenin mutluluğunu yaşayan öğrenciler geziden mutlu ayrıldılar.

Okul Müdürü Halil Alkan, ''Tekeli Ortaokulu öğrencilerinin etkinlikleri hızla devam ediyor. Etkinliklerimize velilerimizin desteği, öğrencilerimizin isteği oldukça yoğundur. Bu anlamda okulum adına tiyatro sanatına destek veren velilerimize, öğrencilerimize ve geziyi düzenleyen öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum'' dedi.

Kaynak: (Serik Postası) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı