Haber Detayı
03 Ocak 2019 - Perşembe 11:55 Bu haber 1180 kez okundu
 
Es Müzik’ten Miniklerle Dev Konser
KÜLTÜR & SANAT Haberi
Es Müzik’ten  Miniklerle  Dev  Konser

Müzisyen Nazım Yener tarafından 3 ay önce açılan Es Müzik Eğitim Danışmanlığı, Müziğe başlayan öğrencileri ile birlikte ilk konserini verdi.

Pazar günü Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Caramel Kafe’de düzenlenen Konser programına öğrencileri aileleri ve davetliler katıldı. Sunuculuğunu Müzik Hocası Nazım Yener’in eşi Öznur Yener yaptığı programda müziğe yeni başlayan öğrenciler, kısa sürede edindikleri becerileri sergilediler. Müsizyen Nazım Yener’den eğitim alan öğrencilerin kısa sürede geldikleri seviye izleyenler tarafından hayret ve heyecanla karşılandı. Çaldıkları parçalarla sahne alan öğrenciler, davetlilere neşeli ve heyecanlı dakikalar yaşattılar. Konser sonrasında öğrenciler ve aileleri, hocaları Nazım Yener ve eşi Öznur Yener teşekkürlerini ifade ettiler. 

Bünyesinde gitar, keman, bateri, bağlama, org ve piyano dersleri veren Es Müzik Eğitim’in sahibi Nazım Konser sonrası öğrencilere ve ailelerine teşekkür ederken, “Ekim ayında açılan müzik okulumuza gelen öğrencilerimize verdiğimiz eğitimin kalitesini bugün burada sergilemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bir aile ortamı içerisinde gerçekleşen eğitimlerimiz, bundan sonrada devam edecek. Yaz mevsimi öncesinde de vereceğimiz bu konserleri, geleneksel hale getireceğiz” dedi

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı