19 Mayıs coşkusu ilçelerde de kutlanmaya başladı
Haber
17 Mayıs 2021 - Pazartesi 14:25 Bu haber 2468 kez okundu
 
19 Mayıs coşkusu ilçelerde de kutlanmaya başladı
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Manavgat, Serik, Kemer ve Kumluca’da temsili Bandırma Vapuru eşliğinde düzenlendiği mobil konserler büyük coşku yaşattı.
GÜNDEM Haberi
19 Mayıs coşkusu ilçelerde de kutlanmaya başladıAntalya Büyükşehir Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Manavgat, Serik, Kemer ve Kumluca’da temsili Bandırma Vapuru eşliğinde düzenlendiği mobil konserler büyük coşku yaşattı.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı pandemi döneminde de en güzel şekilde kutlamak için mobil konserler düzenliyor. Temsili Bandırma Vapuru şeklinde dizayn edilen mobil etkinlik tırı ilçe ilçe dolaşarak, marşlar ve şarkılar eşliğinde bayram coşkusu yaşatıyor. Gazipaşa ve Alanya’dan başlayan mobil konserler pandemi önlemleri kapsamında Manavgat, Serik, Kumluca ve Kemer ilçelerinde devam etti. Etkinliklerde vatandaşlara bayrakta dağıtıldı.

BALKONLARDA 19 MAYIS HEYECANI

Antalyalı yerel sanatçılar, temsili Bandırma Vapuru üzerinden marşlar ve şarkılar seslendirerek bayram heyecanını Manavgat, Serik, Kumluca ve Kemer sokak ve caddelerine taşıdı. Vatandaşlar da bayraklarla, balkon ve pencerelerinden kutlamalara eşlik etti. 19 Mayıs coşkusu yaşayan Antalyalılar sanatçılara sevgi gösterisinde bulundu. Büyükşehir Belediyesi Kumluca’da merkez mahallelerin yanı sıra, Beykonak, Mavikent, Adrasan ve Yazır mahallelerinde vatandaşlara tam kapanma döneminde güzel bir gün yaşattı. Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu ve eşi de etkinliğe katılarak coşkuya ortak oldu.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: 19, Mayıs, coşkusu, ilçelerde, de, kutlanmaya, başladı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
19 Mayıs coşkusu ilçelerde de kutlanmaya başladı
19 Mayıs coşkusu ilçelerde de kutlanmaya başladı
19 Mayıs coşkusu ilçelerde de kutlanmaya başladı
Yorumlar
Haber Yazılımı