Haber Detayı
05 Kasım 2019 - Salı 14:39 Bu haber 1291 kez okundu
 
2019 WORLD GOLF ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
2019 Turkey's Best Outbound Golf Tour Operator Ödülü, Noyan Golf Travel'in oldu.
TURİZM Haberi
2019 WORLD GOLF ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDUWorld Travel Awards tarafından düzenlenen ve golf turizmindeki mükemmeliği ve hizmet kalitesini ödüllendirmeyi amaçlayan sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan World Golf Awards bu sene yine dünyanın en iyilerini seçti. Dünyanın en iyi golf sahalarının, golf otellerinin, inbound ve outbound en iyi golf tur operatörlerinin seçildigi World Golf Award Ödül Töreni 29 Ekim 2019 tarihinde Abu Dhabi, The St. Regis Saadiyet Island Resort otelde gerçekleştirilen muhteşem bir Gala gecesi ile taçlandı.  

 

Bu gecede Noyan Golf Travel, 2019 Türkiye’nin En İyi Outbound Golf Tur Operatörü (Turkey’s Best Outbound Golf Tour Operator 2019) ödülüne layık görüldü.

 

Gala ödül gecesine bizzat katılan Noyan Golf Travel CEO’su Rüveyda Yoldan, tüm adayları ve kazananları tebrik ederken, bu ödülü büyük bir gururla kabul ettiğini belirtti. Yoldan, bu ödülü kazanmalarındaki en büyük etkenin istikrarlı ve kararlı olarak devam ettirdikleri ve asla ödün vermedikleri hizmet kalitesindeki standartlarına duyduğu inancı da dile getirdi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: 2019, WORLD, GOLF, ÖDÜLLERİ, SAHİPLERİNİ, BULDU, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı