Haber Detayı
09 Mart 2020 - Pazartesi 14:09 Bu haber 1237 kez okundu
 
Ak Parti’den Gençlik Merkezi'ne Kitap Bağışı
Ak Parti Serik İlçe Teşkilatı, Serik Gençlik Merkezi'ne kitap yardımında bulundu. İlçemizde yeni açılan, gençlerin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle değerlendirmek, bilgi ve beceri sahibi olmalarına yardımcı olarak topluma aktif vatandaşlar olarak katılmalarını sağlamak ve gençleri zararlı alışkanlıklardan korumak amacı ile çalışmalar yürüten Serik Gençlik Merkezi’ne, Ak Parti Serik İlçe Teşkilatı kitap yardımında bulundu.
SİYASET Haberi
Ak Parti’den Gençlik Merkezi'ne Kitap Bağışı                  Yapılan törende konuşan Serik Gençlik Merkezi Müdürü İsa Seyyar, “İlçemizde yeni açılan Gençlik Merkezimizde gençlerin boş vakitlerini değerlendirebileceği atölye faaliyetleri, spor faaliyetleri, kurslar ve diğer faaliyetlerin devam ettiğini söyleyerek Serik Halk Eğitim Merkezi ile birlikte  İngilizce işaret dili, yağlı boya resim, bağlama ve güreş kursları açtıklarını belirterek, bunların yanında masa tenisi, akıl ve zeka oyunları, epoksi ve kokulu taş boyama, münazara, tiyatro kursları düzenlediklerini söyledi. Bunların yanında babalar ve oğullar halı saha maçları, sinema okuma etkinliği, has oda sohbetleri, dini ilimler atölyesi, langırt maçları, basketbol maçları gibi etkinliklerin devam ettiğini belirten Müdür Seyyar, “Merkezimizde kütüphane donanımının bulunduğunu ama kitap olmadığını, bu nedenle kitap bağışında bulunan Ak Parti İlçe  Başkanı Hasan Yıldırım'a, Ak Parti İlçe Teşkilatı’na ve katkısı olanlara teşekkür ediyorum” dedi.

 

                  Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yıldırım da konuşmasında, Ak Parti döneminde hayata geçirilen Gençlik Merkezleri’nin Serik’te de faaliyete geçtiğini belirterek, “Yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan koruyacak, onların sporda, sanatta yeteneklerinin ortaya çıkarıp geliştirecek, geleceğe ruhen ve bedenen sağlıklı olarak hazırlayacaktır” dedi. Gençlik Merkezi’ne sosyal sorumluluk gereği Ak Parti Teşkilatı olarak kitap desteği vermek istediklerini ifade eden Başkan Yıldırım; Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu, Ak Parti Gençlik Kolları, Ak Parti Kadın Kolları ve Ak Partili Belediye Meclis Üyelerinin katkılarıyla topladığımız kitaplar, Gençlik Merkezimize hayırlı olsun. İnşallah bu kitaplar, gençlerimizin en iyi arkadaşı ve dostu olurlar” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Ak, Parti’den, Gençlik, Merkezi'ne, Kitap, Bağışı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ak Parti’den Gençlik Merkezi'ne Kitap Bağışı
Ak Parti’den Gençlik Merkezi'ne Kitap Bağışı
Ak Parti’den Gençlik Merkezi'ne Kitap Bağışı
Yorumlar
Haber Yazılımı