Ak Parti Muhtarların Sorunlarını Dinledi
Haber
10 Kasım 2021 - Çarşamba 10:31 Bu haber 1259 kez okundu
 
Ak Parti Muhtarların Sorunlarını Dinledi
Ak Parti Serik İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen muhtarlarla istişare toplantısı Serik Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.
SİYASET Haberi
Ak Parti Muhtarların Sorunlarını DinlediToplantıya, Ak Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, Kemal Çelik, Ak Parti Antalya İl Başkan Yardımcıları, Ak Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Yıldırım, Belediye Başkanı Enver Aputkan, Akdeniz EDAŞ, DSİ, Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Antalya Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğü, Antalya Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü yetkilileri, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile 66 mahalle muhtarları katıldı.

Muhtarlar Taleplerini Dile Getirdi

Toplantıda muhtarlar sorunlar ve taleplerini dile getirdi. Talep ve sorunların çözüme kavuşturulması için ilgili kurum yetkilileri ile istişareler yapıldı. Muhtarlar kendi mahalleleri ile ilgili sorunları ve çözüm önerilerini dile getirdiler. Milletvekilleri, parti teşkilatı üyeleri ve yetkililer kendileri ile ilişkili notlarını aldılar. Taleplerin ve ortaya konan sorunların en kısa sürede çözümüyle ilgili çalışmalara başlanacağı belirtildi.

Yıldırım ‘Verimli Bir Toplantı Oldu’

İstişare toplantısında sonra bir değerlendirme yapan ve toplantı ile ilgili bilgiler veren Ak Parti Serik İlçe Başkanımız Hasan Yıldırım şunları söyledi:

“AK Parti olarak kuruluşumuzun 20 iktidara gelişiminin 19 yılında ilk günkü heyecanla dur durak bilmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda milletvekillerimiz belediyemiz ve AK Parti teşkilatımız olarak muhtarlarımızla bir araya geleli gelerek istişare toplantı yaptık. Öncelikle, toplantımıza katılan, Milletvekillerimize, muhtarlarımıza, belediye başkanımıza, teşkilat mensuplarımıza, bürokratlara ve birim müdürlerimize teşekkür ediyorum.

Toplantıda Serik ile ilgili yaptığımız çalışmaları, gündemdeki projeleri milletvekillerimiz ile birlikte katılımcılarımızla paylaştık. Yapılan çalışmalarla ilgili muhtarlarımızın görüş öneri ve isteklerini dinledik. Muhtarlarımız kendi mahalleleri ile ilgili sorunları ve çözüm önerilerini dile getirdiler milletvekillerimiz ve bizler bütün yetkililerimiz gerekli notlarımızı aldık en kısa zamanda sorunların çözümüyle ilgili çalışmalara başladık. Oldukça verimli geçen toplantıdan istek, öneri ve şikayetlerini dile getiren muhtarlarımız memnun ayrıldı. Toplantımızın sonuçlarının ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.”

 

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Ak, Parti, Muhtarların, Sorunlarını, Dinledi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ak Parti Muhtarların Sorunlarını Dinledi
Ak Parti Muhtarların Sorunlarını Dinledi
Yorumlar
Haber Yazılımı