Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 19:26 Bu haber 2388 kez okundu
 
Ak Parti Serik İlçe Başkanlığına Hasan Yıldırım Atandı
Bugün yapılan atamada Ak Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Yıldırım oldu.
SİYASET Haberi
Ak Parti Serik İlçe Başkanlığına Hasan Yıldırım AtandıGeçtiğimiz günlerde Ak Parti Serik ilçe başkanı Hasan Kozan'ın istifa etmesinin ardından yönetim içerisinden Ali Karabay ilçe başkanlığı görevini sürdürüyordu. Bugün Ankara Ak Parti genel merkezine çağrılan bir dönem Ak Parti Serik ilçe başkanlığı görevini yürüten Hasan Yıldırım, genel merkez tarafından bugün ilçe başkanlığı görevine atandı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Serik İlçe Başkanı Hasan Yıldırım, “Saygıdeğer Hemşehrilerim,” diye başlayan açıklamasında şunları dile getirdi: “Ak Parti Genel Merkezi’mizin takdirleriyle İlçemiz Ak Parti Başkanlığı görevine yeniden atandım. Önümüzdeki günlerde Yönetim Kurulu’muzu oluşturarak çalışmalarımıza başlayacağız. Daha önceki görev aldığım dönemde olduğu gibi tüm çalışmalarımızı Ak Parti’mize gönül veren Serikli hemşehrilerimizle ele ele vererek, birlik ve beraberlik içeresinde yapacağız. Omzumuza yüklenen bu ağır sorumluluğun farkındayız ve bu sorumluluğun gereğini yerine getirebilmek için Serik’imize, ülkemize ve partimize en iyi şekilde hizmet edeceğiz.

Bu vesileyle kuruluşumuzdan bu güne partimize hizmet eden tüm başkanlarımıza, yönetim kurulu üyelerimize, kadın ve gençlik kollarında görev yapan arkadaşlarımıza, mahalle temsilcilerimize, tüm üyelerimize ve partililerimize can-ı gönülden teşekkür ediyorum.

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizi 2023’e taşımak amacıyla, Serik’imiz ve ülkemiz için yapacağımız hizmetlerde Cenab-ı Allah’tan bizlere her daim yardımcı olmasını ve bizleri hemşehrilerimize karşı utandırmamasını temenni ediyorum.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Ak, Parti, Serik, İlçe, Başkanlığına, Hasan, Yıldırım, Atandı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ak Parti Serik İlçe Başkanlığına Hasan Yıldırım Atandı
Ak Parti Serik İlçe Başkanlığına Hasan Yıldırım Atandı
Ak Parti Serik İlçe Başkanlığına Hasan Yıldırım Atandı
Yorumlar
Haber Yazılımı