Ak Parti Serik’ten Antalya Yönetimine Ziyaret
tt
Haber
16 Ocak 2020 - Perşembe 11:48 Bu haber 1561 kez okundu
 
Ak Parti Serik’ten Antalya Yönetimine Ziyaret
Ak Parti Serik İlçe Teşkilatı, Ak Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş başkanlığında yapılan haftalık olağan İl yönetim kurulu toplantısına katıldı.
SİYASET Haberi
Ak Parti Serik’ten Antalya Yönetimine Ziyaret
Tanışma ve birliktelik sağlama amacıyla Ak Parti Antalya il binasında yapılan toplantıda konuşan Ak Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş, Ak Parti Serik İlçe Teşkilatı’na hoş geldiniz diyerek; “Teşkilatta görev almak sorumluluk ve fedakârlık işidir. Görev alanlar gündemi belirleyip, yeni politikalar üreterek bu politikaları kitle iletişim araçları ile halka ulaştırmalıdır” dedi.

Teşkilatlarda başarılı olmanın uyumlu çalışmayla mümkün olduğunu belirten Taş; “Milletin faydasına olacak her işe imzamızı atarız. Bunun son örneği, inanmış bir ekiple Serik günübirlik alanları ile ilgili sorun Turizm ve Dışişler Bakanlarımızın iradesi ile çözüldü” şeklinde konuştu. Konuşmasına devam eden Av. İbrahim Ethem Taş, “Antalya’da Serik, siyasetin merkezidir. Serik bizim için önemlidir. Ak Parti Serik Yönetim Kurulu, kabiliyeti olan, tecrübeli, heyecanlı, genç ve partiye güç verecek arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Ak Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Yıldırım’a böyle bir kadro oluşturduğu için teşekkür ederim. Bu kadro, Antalya’yı 2023’e götürecek ekiptir” dedi.

“Bizim davamızda parti ne görev verirse o yapılır makam, mevkiinin önemi yoktur” diyen Taş, önemli olanın partiye, halka hizmet etmek olduğunu belirtti. Başkan Taş; “İlçe Kongreleri 22 Şubat 2020’de başlayıp Haziran 2020’de sona erecektir” diye konuştu. Serik Teşkilatı’nın Hasan Yıldırım başkanlığında güzel işler yapacağına inandığını belirten Taş, “Bu düşüncelerle İlçe Başkanı ve ekibine başarılar diliyorum” dedi.

              Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş’ın konuşmasından sonra söz alan Ak Serik Parti İlçe Başkanı Hasan Yıldırım, Kurucu İl Başkanı Hamza Taş’ı vefatının yıl dönümü olması nedeniyle rahmetle anarak söze başladı. Başkan Yıldırım, Ak Parti’yi büyük bir aile olarak gördüğünü ifade ederek,  İlçe yönetim kurulu oluşturulurken bu büyük aileye yaraşır bir ilçe teşkilatı ve 2023 hedeflerine ulaştıracak bir ekip kurma gayreti içinde olduğunu belirterek, beceri ile enerjiyi, bilgi ile deneyimi, sevgi ile şefkati, mücadele ile mukavemeti bir araya getirdiğini söyledi. Yılmadan yorulmadan tevazu, samimiyet ve gayret ile yola devam edeceklerini ifade eden Başkan Yıldırım, “Bu ekibin; Cumhurbaşkanımızı, genel merkezimizi, il teşkilatımızı mahcup etmeyeceğini ve partimizi Serik’te çok iyi bir şekilde temsil edeceğine inandığını söyledi. Başkan Yıldırım, “İl Başkanıma ve İl Teşkilatıma, toplantılarına Serik İlçe Teşkilatı’nı davet ettikleri için teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Ak, Parti, Serik’ten, Antalya, Yönetimine, Ziyaret,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ak Parti Serik’ten Antalya Yönetimine Ziyaret
Ak Parti Serik’ten Antalya Yönetimine Ziyaret
Yorumlar
Haber Yazılımı