Haber Detayı
11 Kasım 2019 - Pazartesi 10:42 Bu haber 1630 kez okundu
 
AKÇAALAN İLKOKULU’NDA ATATÜRK HAFTASI
Akçaalan İlkokulu'nda gerçekleştirilen 10 Kasım Atatürk'ü Anma Programına Akçaalan mahalle muhtarı Ali Şahin, Okul Aile Birliği Başkanı Semra Tüfenkçi, yönetim kurulu üyeleri, Serik öğretmenevi müdür yardımcısı Osman Eğdir, öğrenci ve veliler katıldı. Programda birbirinden anlamlı gösterilere yer aldı.
EĞİTİM Haberi
AKÇAALAN İLKOKULU’NDA ATATÜRK HAFTASIOkul Müdürü Mustafa Toşur günün anlam ve önemiyle ilgili yaptığı konuşmada, ''Bugün Atatürk'ü, ölümünün 81. Yılında saygı ve şükranla anıyoruz. Her insan kuşkusuz ki doğar, büyür, yaşar ve ölür. Fakat bununla birlikte toplumların hayatlarında öyle kimseler vardır ki; onlar bedenen ölmüş sayılsalar da, manen ve ruhen hiç bir zaman ölmezler. İşte; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk de bunlardan birisi ve en önemlisidir. Atatürk'ün fikir ve düşüncelerini kavrayarak, gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak gayreti içinde olmalıyız'' dedi.

Atatürk Haftası’na uygun sanat etkinlikleri, Okul Müdürü Mustafa Toşur'a takdim edildi. El emeği ile hazırlanan çalışmalar makam odasında yerlerini aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış olduğu ‘Atatürk Ölmez’ temalı projeler, okul girişinde sergilendi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: AKÇAALAN, İLKOKULU’NDA, ATATÜRK, HAFTASI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AKÇAALAN İLKOKULU’NDA ATATÜRK HAFTASI
AKÇAALAN İLKOKULU’NDA ATATÜRK HAFTASI
AKÇAALAN İLKOKULU’NDA ATATÜRK HAFTASI
AKÇAALAN İLKOKULU’NDA ATATÜRK HAFTASI
Yorumlar
Haber Yazılımı