Akdeniz Üniversitesi'nin yeni rektörü: Özlenen Özkan
tt
Haber
14 Ağustos 2020 - Cuma 22:08 Bu haber 4005 kez okundu
 
Akdeniz Üniversitesi'nin yeni rektörü: Özlenen Özkan
AKDENİZ Üniversitesi'nin yeni Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan ve eski Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal arasında devir teslim töreni yapıldı.
EĞİTİM Haberi
Akdeniz Üniversitesi'nin yeni rektörü: Özlenen Özkan
Karşılıklı iyi niyet ve başarı dileklerinden sonra Rektör Prof. Dr. Özlenen Özkan, plaket verdiği Prof. Dr. Mustafa Ünal'ı kapıya kadar yolcu edip otomobiliyle uğurladı.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Akdeniz Üniversitesi Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Özlenen Özkan, üniversitenin ilk kadın rektörü olarak koltuğu devraldı. Eski rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal'a Akdeniz Üniversitesi'ne yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür eden ve plaket veren Prof. Dr. Özlenen Özkan, yeni ve temiz bir sayfa açarak göreve başlayacaklarını söyledi. Eski rektör Prof. Dr. Ünal ise yeni rektöre görevinde başarılar diledi. Her iki rektör, kameralara birlikte dostluk pozu verdi.

 

AÜ'nün ilk kadın Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, eski rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal'ı kapıya kadar yolcu edip otombiliyle uğurladı.

 

"Her şey iyi olacak, çok çalışacağız, Akdeniz Üniversitesi'nin adını yurt içi ve yurt dışında daha çok duyurup, eğitim kalitesini hep birlikte daha üst seviyelere çıkaracağız" diyen Rektör Prof. Dr. Özkan, makamına döndü.

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Ersin FURAL
Etiketler: Akdeniz, Üniversitesi'nin, yeni, rektörü:, Özlenen, Özkan,
Yorumlar
Haber Yazılımı