Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı Açıldı
Haber
14 Kasım 2020 - Cumartesi 15:08 Bu haber 972 kez okundu
 
Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı Açıldı
Serik’in ilk ‘Akıl ve zeka oyunları sınıfı’ Kadriye İlkokulu'nda açıldı.
EĞİTİM Haberi
Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı AçıldıKadriye İlkokulu'nda düzenlenen açılış törenine Kaymakam Mehmet Kurdoğlu, Belediye Başkanı Enver Aputkan, Milli Eğitim Müdürü İkram Ekiz, Halk Eğitim Müdürü Fahrettin Canlı, Kadriye Mahalle Muhtarı Süleyman Çalışkan, Kadriye Merkez Taksiciler Kooperatifi Başkanı Abdullah Kocabıyık, Kadriye İlkokulu okul aile birliği başkanı ve belediye meclis üyesi Mehmet Şahin, okul idarecileri, öğretmenler ve davetliler katıldılar.

Açılış kurdelesini Kaymakam Mehmet Kurtoğlu ve protokol üyeleri birlikte kestiler. Daha sonra akıl ve zeka oyunları kurs öğretmeni Halime Gökalp Yıldız ise davetlilere bilgiler verdi.

Kaymakam Kurdoğlu; “Akıl ve zeka oyunları sınıfımızın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Çocuklarımız için yapılan bu faaliyetler onların gelişimleri açısından önemlidir, emeği geçen herkese teşekkür ederim.” Dedi. Belediye Başkanı Enver Aputkan; “Okullarımıza yapılan çocukların, faydasına olan bu tür çalışmalara her zaman destek verdik ve vermeye de devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Serik İlçe Milli Eğiti Müdür İkram Ekiz ise; “Kadriye İlkokulu’nda açılışını yaptığımız, Akıl ve Zekâ Oyunları Atölyesi’nin öğrencilerimizin yeni yetenekler kazanmalarını sağlayacağına inanıyorum. Atölyenin öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Atölyemizin oluşturulmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi

Kadriye İlkokulu Okul Müdürü Mehmet Kocabıyık katkısı olan, emeği geçen ve açılışa katılanlara teşekkür etti.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Akıl, ve, Zeka, Oyunları, Sınıfı, Açıldı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı Açıldı
Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı Açıldı
Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı Açıldı
Akıl ve Zeka Oyunları Sınıfı Açıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı