AKP VE MHP NEDEN SUSUYOR?
Haber
08 Mayıs 2020 - Cuma 21:29 Bu haber 2593 kez okundu
 
AKP VE MHP NEDEN SUSUYOR?
Cumhuriyet Halk Partisi Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir AKP’nin rüşvet olaylarıyla ilgili yazılı bir basın açıklaması yaptı.
SİYASET Haberi
AKP VE MHP NEDEN SUSUYOR?Cumhuriyet Halk Partisi Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir AKP’Li Bakanın AKP’li Belediye Başkanına rüşvet aldınız demesiyle ilgili yazılı bir basın açıklaması yaptı.

 

Demir; ‘ Geçtiğimiz günlerde Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, Antalya Valisi Karaloğlu, AKP milletvekilleri, AKP belediye başkanları, AKP, MHP il ve ilçe başkanları, kurum müdürleri, banka müdürleriyle birlikte telekonferans’ta Bakan Ersoy Serik Belediye  Başkanı Enver Aputkan’ı rüşvet almakla suçlamasının ardından  Aputkan toplantıyı terk etti. Sayın Bakan siz rüşvet olayını bildiğiniz halde neden bugünlerde ortaya çıkardınız.

 

Daha önce neden gündeme getirmediniz ? AKP ve MHP ilçe başkanları neden susuyor bunların sumasının sebebini anlamak mümkün değil. AKP ve MHP ilçe başkanlarından da rüşvet olaylarıyla ilgili bir açıklama bekliyorum. Beach Parklarla ilgi Kadriye Beach Parkta yaptığımız basın toplantımıza davet ettiğimiz halde Akp ve Mhp İlçe başkanları neredeydiniz toplantıya neden katılmadınız? Bunları halkımız unutmaz. Sandıkla halkımız sizlere cevabı net bir şekilde verecektir’ dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Ersin FURAL
Etiketler: AKP, VE, MHP, NEDEN, SUSUYOR?,
Yorumlar
Haber Yazılımı