Haber Detayı
12 Mayıs 2020 - Salı 11:17 Bu haber 855 kez okundu
 
Anneler Günü’nde Kılık Değiştirerek Eşine Sürpriz Yaptı
İlçemizde Vezir Poyrazoğlu (36) isimli vatandaş, Anneler Günü’nde kadın kılığına girerek, eşine sürpriz yaptı.
GÜNDEM Haberi
Anneler Günü’nde Kılık Değiştirerek Eşine Sürpriz YaptıAkçaalan Mahallesi’nde oturan Vezir Poyrazoğlu isimli vatandaş, Anneler Günü’nde kendisi ve eşinin annesinden uzak olduğu için kadın kılığına girerek eşine sürpriz yaptı.

Eşinin annesi rolünü üstlenen Poyrazoğlu, eşinin karşısına kadın kıyafetleri içinde çıkınca eşi çok şaşırdı. Eşinin sürprizi karşısında şaşıran Hatice Poyrazoğlu (36), anneler gününde annesinden uzak olmanın verdiği hüzünle duygulanırken, eşinin sürprizi ile çok sevindi.

Poyrazoğlu bu sürprizi sosyal medya hesabından “Bu fotoya gülen olur amma bilmezler ki ne anlam taşıdığını. Bugün anneler günüymüş bizde bir birimizin annesi olarak anneler gününü kutladık.
Ölmüş ve hayatta olan tüm anneler günü kutlu olsun. Bir evlât annenin kıymetini bir annede evladının kıymetini iyi bilsin Hayırlı akşamlar herkese BE GÜLÜM...” cümleleri ile paylaşınca, çok sayıda beğeni aldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Poyrazoğlu, Anneler Günü nedeniyle, eşine böyle bir sürpriz yapmak istediğini söyledi. 1994 yılında trafik kazasında babasını kaybettikten sonra kendi ve eşinin ailesinin kendilerine sahip çıkmadığını ve ailelerinden uzak olduğunu açıklayan Poyrazoğlu şöyle konuştu:

“Ne eşimin ne de benim annem, kardeşlerim bizlere sahip çıkmadığı için hayatım bu güne kadar mücadele ile geçti. Eşimle birlikte yılmadık mücadele ettik, beraber çalıştık. Beraber gezdik, beraber yuva kurduk. Her ikimizde annelerimizden uzak olduğumuz için böyle bir sürpriz yaparak birbirimizin annesi olarak anneler günümüzü kutladık. Bir günlüğüne eşimin annesi oldum. Anneler gününde Anneler Günü’nde kutlu olsun tüm Türkiye’min.”

Eşinin sürprizi ile karşılaşan Hatice Poyrazoğlu ise, “Ölmüş ve sağ olan annelerimizin anneler gününü kutluyorum. Eşime de bu sürprizinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Demir doğrama ve seracılık işi ile uğraşan Poyrazoğlu çiftinin 1 i erkek 5 çocuğu bulunuyor.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Anneler, Günü’nde, Kılık, Değiştirerek, Eşine, Sürpriz, Yaptı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Anneler Günü’nde Kılık Değiştirerek Eşine Sürpriz Yaptı
Anneler Günü’nde Kılık Değiştirerek Eşine Sürpriz Yaptı
Anneler Günü’nde Kılık Değiştirerek Eşine Sürpriz Yaptı
Anneler Günü’nde Kılık Değiştirerek Eşine Sürpriz Yaptı
Yorumlar
Haber Yazılımı