Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek, Serik’te STK larla bir araya geldi
Haber
15 Nisan 2022 - Cuma 17:14 Bu haber 1903 kez okundu
 
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek, Serik’te STK larla bir araya geldi
SİYASET Haberi
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek, Serik’te STK larla bir araya geldiAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Serik ilçesinde STK temsilcileri, mahalle muhtarları ve Belediye meclis üyeleri ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Böcek, ilk olarak Serik Belediye başkanı Enver Aputkan’ı makamında ziyaret etti. Aputkan burada Böcek’e Serik Belediyespor forması ve atkısı hediye etti.

Böcek ev Aputkan burada karşılıklı sohbet etti. Sohbet sırasında Böcek, “Biz tüm ilçelerimizde ayrım yapmadan hizmet etmeye çalışıyoruz. Siyaset uzun ince bir yoldur. Antalyaspor, Alanyaspor ve Serik spor bizim. Serik’te ayrıca belediyemize ait güreşçilerimizde bizim.” Dedi.

Serik Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek burada “Millet ittifakının çok saygıdeğer yöneticileri, değerli muhtarlarım, belediye meclis üyeleri ve STK Başkanları. Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Böylesine özel ve güzel bir ayda Ramazan ayında bugün Serik Cumhuriyetindeyiz. Ramazanınız sizlere, ailenize ve ülkemize sağlık, mutluluk, huzur ve barış dolu günlere vesile olmasını diliyorum. Bugün her zaman yaptığımız gibi geleneksel ilçe buluşmamızı gerçekleştiriyoruz. İlçelere gittiğimizde orada Belediye Başkanları, meclis üyeleri arkadaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Serik’te 66 mahalle muhtarımızın burada sorunlarını dinleyeceğiz. Çözüm yolları arayacağız. Bu toplantıda bütün daire başkanlarımızda hazır bulunuyor. Tabiki ülke olarak bir çok sorunlar yaşadık. Başta pandemi süreci ile ilgili tüm Dünyayı saran bir hastalıkla mücadele ettik. Hatta en ağırını da kendim geçirdim. Abimi de kaybettik. Sizlerin duası ile yine karşınızdayım. Bundan sonra birlikte olmaya devam edeceğiz. 3 yılımızı tamamladık. Planlı ve programlı hep birlikte 918 mahalle muhtarımız, 19 belediye başkanımız birlikte hizmet etmeye devam ediyoruz.” dedi.

Konuşmanın ardından gazetecilerin sorularını cevaplayan Böcek, “Çınaraltı meydanındaki sinyalizasyon sorununa hemen el atıp çözeceğiz. İlçede bulunan esnaflarımızla ve meclis üyelerimizle görüşüp, Yaşar Uçar caddesinin yeniden tek yön yapılması ile Atatürk caddesinin yönünün değiştirilerek eskiden olduğu gibi Serik merkezine girişin Atatürk caddesinden olması ve trafik sorununun çözülmesi konusunda çalışma yapacağız. Öte yandan Serik orta mahalleye yapımı devam eden Kültür merkezi ve düğün salonu içinde Pazartesi günü müteahhit firma ile toplantı yapacağız. En azından müteahhit firmaya düğün salonunun bitirilmesi için görüşme yapacağız.” dedi.  

Toplantı sırasında Böcek’e CHP Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz , CHP Serik İlçe Başkanı Yusuf Dinç, İYİ Parti Serik İlçe Başkanı Kadir Bodur eşlik etti.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Antalya, Büyükşehir, Belediye, Başkanı, Böcek,, Serik’te, STK, larla, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı