Antbirlik 68 yaşında
tt
Haber
28 Temmuz 2020 - Salı 14:20 Bu haber 5284 kez okundu
 
Antbirlik 68 yaşında
Antbirlik, kuruluşunun 68. yıl dönümünü pasta keserek kutladı. Başkan Yavuz, kuruluş yıl dönümü nedeniyle yaptığı açıklamada “Geçmişten aldığımız güveni ve kurumu geleceğe taşımak bizim görevimiz” dedi
TARIM Haberi
Antbirlik 68 yaşında
Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (ANTBİRLİK), kuruluşlarının 68. Yıl dönümünü pasta keserek kutladı. Antbirlik Genel Müdürlüğü binasında yapılan ve personelle yönetimi bir araya getiren kutlamada, günün adına yapılan pastayı Antbirlik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yavuz kesti.

Başkan Yavuz, kuruluş yıl dönümü nedeniyle yaptığı açıklama da “Türk tarımının önemli kuruluşlarından biriyiz. Tarımda hep öncülük etmiş kurumumuzun temeli 68 yıl önce atılmış. Bölge çiftçilerimiz bu çatı altında toplanmış. Ve o günden bu güne kocaman bir aile olmuş. Bizde geçmişten aldığımız o güveni ve markayı geleceğe taşıyacağız” dedi.

Antbirlik’in 68 yıllık serüveninde sektörel tecrübesini ve bilgi birikimini arttırdığına vurgu yapan Başkan Yavuz, “Birliğimiz kara sabandan modern tarıma geçişte öncülük etmiş.  Hala da devam ediyor.  Geleceği planlıyoruz. Bu çatının altında ciddi markalar yaratmanın peşindeyiz. Üretici ve tüketici çiftçilerimizle el eleyiz.  Güven ve kaliteden asla taviz vermeden büyüyeceğiz” diye konuştu.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Antbirlik, 68, yaşında,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Antbirlik 68 yaşında
Antbirlik 68 yaşında
Antbirlik 68 yaşında
Antbirlik 68 yaşında
Antbirlik 68 yaşında
Yorumlar
Haber Yazılımı