Aputkan, Ak Parti Yönetimi ile Biraraya Geldi
tt
Haber
08 Ocak 2020 - Çarşamba 16:57 Bu haber 1331 kez okundu
 
Aputkan, Ak Parti Yönetimi ile Biraraya Geldi
Serik Belediye Başkanı, Serik Belediyesi’nin Ak Partili encümenleri, Ak Parti ilçe Başkanı ve Yönetim kurulu üyeleri ile 07.01.2020 tarihinde Serik Ak Parti Yönetim Kurulu olağan toplantısında bir araya geldiler.
SİYASET Haberi
Aputkan, Ak Parti Yönetimi ile Biraraya Geldi
Tanışma amacıyla yapılan toplantıda Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yıldırım; Belediye Başkanı Enver Aputkan ve Ak Partili encümenlere hoş geldiniz diyerek nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Yıldırım; “Belediye Başkanımız Enver Aputkan ve Belediye Meclis üyelerimiz, İl teşkilatımız, bizlere her türlü konuda desteklerini esirgemeyen milletvekillerimiz ile birlikte İlçe Teşkilatı olarak uyum içinde çalışarak Serik’e hizmette iyi bir performansa ulaşacağız” dedi.

Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan ise; Belediyeciliğin bir süreç olduğunu geleceği, geçmişin olumlu ya da olumsuz şekilde etkilediğini, şartlar ne olursa olsun zorluklardan yılmayarak Serik’e hizmetin birinci gayeleri olduğunu belirtti. Aputkan; Belek ve Kadriye deki günü birlik alanlarla ilgili sorunun çözüldüğünü ileride çalışmalara başlanacak yeni projeleri olduğunu söyleyerek Ak Parti İlçe teşkilatı ve belediye meclis üyelerinin uyumlu bir şekilde çalışmasını arzu ettiklerini, hizmette bir araya gelerek ilçemize katkı sağlamalarını istedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Aputkan,, Ak, Parti, Yönetimi, ile, Biraraya, Geldi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Aputkan, Ak Parti Yönetimi ile Biraraya Geldi
Yorumlar
Haber Yazılımı