Haber Detayı
23 Mart 2020 - Pazartesi 15:12 Bu haber 847 kez okundu
 
Aputkan’dan Birlik ve Dayanışma Mesajı
Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan, Türk Milletinin bugüne kadar, birlik, beraberlik ve dayanışma ile her türlü zorluluğun üstesinden geldiğini bunda sonra da geleceğini söyledi.
SAĞLIK Haberi
Aputkan’dan Birlik ve Dayanışma MesajıBelediye Başkanı Enver Aputkan, Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele konusunda Serik Belediyesi’nin seferber olduğunu ve 7/24 esasına göre çalıştığını kaydetti. Koronavirüse karşı Sağlık Bakanlığı ve devlet kademelerinin ilettikleri talimatlar doğrultusunda belediye olarak her türlü tedbiri aldıklarını ve almaya da devem edeceklerini belirten Başkan Enver Aputkan, şöyle devam etti:

“Aziz milletimiz tarihin her döneminde her türlü zorluğu karşı birlik, beraberlik ve dayanışma ile karşı koymuş ve zaferlerle çıkmıştır. Bu gün de bu virüs ile mücadelede evimizde, apartmanımızda, sokağımızda, mahallemizde, köyümüzde Serik’imizde ve tüm ülkemizde hepimiz birbirimize her konuda ve her ihtiyaçta yardımcı olmalıyız.

Sevgili vatandaşlarımız, sakın endişe etmeyin. Devletimiz; her önlemi almıştır, her konuda milletimizin yanındadır. Bizler de belediye personelimizle geçen haftadan beri tüm kamu, özel kuruluşları, park, bahçe ve sokakları ve tüm ortak kullanılan alanları dezenfekte ettik ve etmeye devam edeceğiz.  Bununla birlikte devletimizin talimatları gereği her türlü çalışmayı da gece-gündüz yapıyoruz.

Belediyemizin  0242 710 55 55 numaralı telefonu 7 gün 24 saat esasına göre açıktır. Vatandaşlarımız herhangi bir durumda arayıp sorunlarını ve taleplerini iletebilirler.

Benim sizlerden ricam Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Sağlık Bakanlığımızın talimatlarına uymanız mümkün oldukça evden çıkmamanızdır. Yine el ve genel temizliğimize özen göstermemiz, sosyal mesafemizi korumamız ve talimatlara uymamız hepimiz için milletimiz için çok önemlidir.

Birlikte olunca, her zaman başardık. Yine hep birlikte başaracağız.

Sevgi ve saygılarımla.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Aputkan’dan, Birlik, ve, Dayanışma, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı