Haber Detayı
08 Mayıs 2020 - Cuma 13:18 Bu haber 2042 kez okundu
 
Aputkan: “Görevimin Başındayım”
Serik belediye Başkanı Enver Aputkan, “Görevimin başındayım, Belediye Başkanlığından istifam da istenmedi” diyerek açıklama yaptı.
GÜNDEM Haberi
Aputkan: “Görevimin Başındayım” 

Geçtiğimiz günlerde Dışişleri ve Kültür ve Turizm Bakanının katılımıyla gerçekleşen telekonferans toplantısında Günübirlik tesisler ile ilgili konunun görüşüldüğü sırada yaşanan olaylar sonrasında Ankara’ya Genel Merkeze çağırıldığı söylenen Serik belediye Başkanı Enver Aputkan, “Ankara’ya gittiğim doğrudur. Ankara’da AK Parti Antalya Milletvekillerimiz Kemal Çelik ve Mustafa Köse ile görüştüm. Ak Parti Genel Merkezi tarafından çağırılmadım ve Ankara’ya gittiğimde genel merkeze gitmedim. Genel merkezden de konuyla ilgili kimse ile konuşmadım. İstifam da istenmedi. İstifamın istendiği şeklindeki haberler doğru değildir.” dedi.
Görevinin başında olduğunu belirten Aputkan, “Serik Belediye Başkanı olarak Serik halkına hizmet etmeye devam ediyorum. Telekonferans şeklinde yapılan toplantıda bahsi geçen Rüşvet konusu içinde İçişleri Bakanlığından konuyu soruşturmak üzere müfettiş talep ettim.” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Ersin FURAL
Etiketler: Aputkan:, “Görevimin, Başındayım”,
Yorumlar
Haber Yazılımı