Arslan Serik’te İncelemelerde Bulundu
tt
Haber
26 Ağustos 2020 - Çarşamba 13:26 Bu haber 3168 kez okundu
 
Arslan Serik’te İncelemelerde Bulundu
Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan Serik’i ziyarete ederek, okullarda incelemelerde bulundu.
EĞİTİM Haberi
Arslan Serik’te İncelemelerde Bulundu
2020-2021 eğitim öğretim yılının hazırlıkları tüm Türkiye’de olduğu gibi Serik’te de sürüyor. Bu kapsamda çalışmaları yerinde incelemek, çalışmalar hakkında bilgi almak için Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan Serik’i ziyaret etti. Yükseli’i İlçe Milli Eğitim Müdür İkram Ekiz karşıladı.

Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdür İkram Ekiz ile birlikte Serik’te eğitim öğretim yapan okulları gezerek incelemelerde bulundu ve bilgiler aldı. Daha sonra ise Arslan ve beraberindekiler ilk olarak Kaymakam Mehmet Kurdoğlu'nu makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Serik’ten ve ilçedeki eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi verildi.

 İlçe Milli Eğitim Müdür İkram Ekiz ise ziyaret sonrasında, “Antalya İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel Arslan, ilçemizi ziyaret ederek okullarımızda eğitim öğretim yılı hazırlıklarımızı inceledi. Kaymakamımız Sayın Mehmet Kurdoğlu'nu makamında ziyaret etti. Sayın Müdürümüze İlçemiz eğitimine vermiş olduğu destekler için çok teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Arslan, Serik’te, İncelemelerde, Bulundu, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Arslan Serik’te İncelemelerde Bulundu
Arslan Serik’te İncelemelerde Bulundu
Yorumlar
Haber Yazılımı