Haber Detayı
29 Kasım 2019 - Cuma 16:02 Bu haber 1549 kez okundu
 
Başaran Başkent’te Temaslarda Bulundu
Cumhur İttifakı Serik Belediye Meclis Üyesi Avukat Bilal Sinan Başaran, 26-28 Kasım tarihleri arasında ilçemizi ilgilendiren konularda Ankara’da temaslarda bulundu.
YAŞAM Haberi
Başaran Başkent’te Temaslarda BulunduBaşaran temaslarına Yargıtay 1. Başkanı İsmail Rüştü Cirit’i ziyaretle başladı. İlçemizin kanayan yarası tapu sorununu gündeme getiren Başaran’a, Yargıtay Başkanı Cirit, Serik’in tapu sorunlarının ve hukuksal nedenli diğer uyuşmazlıklarının çözümünde Yargıtay’ın görev alanına giren konularda her türlü desteğin verileceğinin altını çizdi. Yargıtay Başkanı Cirit’e 1964 Tokyo Olimpiyatlarında birinci olarak tüm dünyaya İstiklal Marşı’nı okutan İsmail Ogan’ın “İsmail Rüştü Cirit’e” notuyla imzaladığı fotoğraf ve Serik Belediyespor forması hediye edildi.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya’ya bakanlıkta ziyarette bulunan Başaran, Serik’te gençlik politikalarının ve sportif faaliyetlerin geliştirilmesinin kaçınılmaz bir ihtiyaç olduğunu, spor alanları ve spor tesislerinin çoğaltılması, mevcut tesis ve imkânların bir kısmının iyileştirilmesi gerektiği konusunda taleplerini iletti. Bakan Yardımcısı Yerlikaya ise Serik’in Antalya’nın en eski yerleşim birimlerinden biri olduğu, Gençlik ve Spor konularında Bakanlık olarak İl ve İlçe Müdürlüklerinin çalışmalarıyla birlikte Serik’e daha fazla eser ve hizmet kazandırılacağını belirtti. Serik Belediyespor’un 3. Ligteki başarılı grafiğinin de değerlendirildiği toplantı sonrasında Bakan Yardımcısı Yerlikaya’ya kendisi gibi güreşçi olan İsmail Ogan’ın imzalı fotoğrafı ve Serik Belediyespor forması takdim edildi.

Gençlik ve Spor Eski Bakanı Osman Aşkın Bak, TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu, TBMM İdare Amiri ve İstanbul Milletvekili Hasan Turan, MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay ile de birer görüşme gerçekleştiren Başaran, “Serik Belediye Başkanımız Enver Aputkan’ın bilgisi dahilinde bürokrat ve siyasetçilerle görüşmeler gerçekleştirmek için Ankara’dayız. Sayın Belediye Başkanımız ilçemizde, her mahallemizde büyük bir hizmet seferberliğini başlatmış bulunuyor. Sayın Başkanımızın yoğun mesaisi içinde bizlerde belediye meclis üyesi olarak ilçemiz ile ilgili konularda Ankara’da temaslarda bulunmaya başladık. Belediye Başkanımız ve İlçe Başkanlarımız ile koordineli olarak, ilçemizin hükümet yatırımlarından daha fazla pay alabilmesi için Ankara-Serik arasında mekik dokumaya devam edeceğiz. Güven ve teveccühü için Sayın Enver Aputkan Başkanımıza şükranlarımı arz ediyorum” dedi.

Başaran, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi mesaisini sürdürdüğü Genel Merkez’de ziyaret ederek kendisine geçmiş olsun dileklerini iletti. Ziyaretlerinde Belediye Meclis Üyesi Başaran’a, Olimpiyat Şampiyonu İsmail Ogan’ın torunu Mimar İsmail Ogan da eşlik etti.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Başaran, Başkent’te, Temaslarda, Bulundu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başaran Başkent’te Temaslarda Bulundu
Başaran Başkent’te Temaslarda Bulundu
Başaran Başkent’te Temaslarda Bulundu
Başaran Başkent’te Temaslarda Bulundu
Başaran Başkent’te Temaslarda Bulundu
Yorumlar
Haber Yazılımı