Haber Detayı
12 Mayıs 2020 - Salı 17:35 Bu haber 485 kez okundu
 
Başkan Böcek’ten hemşirelere çiçekli kutlama
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kamu hastanelerinde görev yapan yaklaşık 6 bin hemşireye çiçek hediye ederek, 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü’nü kutladı.
GÜNDEM Haberi
Başkan Böcek’ten hemşirelere çiçekli kutlamaAntalya Büyükşehir Belediyesi, Koronavirüs salgını döneminde gece gündüz hayatlarını ortaya koyarak mesai harcayan hemşirelerin, 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü’nü çiçekle kutladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatıyla, salgın döneminde zor günler geçiren çiçek üreticisinden alınan binlerce saksı çiçeği, Büyükşehir görevlileri tarafından hastanelerdeki hemşirelere takdim edildi.

6 BİN HEMŞİREYE ÇİÇEK

Eğitim Araştırma Hastanesi, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Atatürk Devlet Hastanesi ve Kepez Devlet Hastanesinde görev yapan yaklaşık 6 bin hemşireye begonya ve petunya türlerinde saksı çiçekleri hediye edildi.  Başkan Muhittin Böcek, Büyükşehir Belediyesi’nde görevli hemşireleri de unutmadı. Başkan Böcek, Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığı’ndaki hemşirelere de çiçek göndererek, Hemşireler Günü’nü kutladı.

HEMŞİRELERDEN TEŞEKKÜR

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hemşire Hizmetleri Müdürü Ferda Ülker, “27 yıllık hemşireyim. Pandemi sürecinde çok fazla şey öğrendik. Bazı değerlerin kıymetini daha iyi anladık. Bizler tüm sağlık çalışanları olarak hep yoğun tempoda çalışan insanlarız. Bu süreçte birbirimize daha fazla destek olmaya maneviyatımızın daha fazla arttığına bilimsel anlamda görevlerimizi çok daha layıkıyla yapmaya çalıştık. Antalya halkı bize çok güzel destek verdi. Ben hepsine buradan çok teşekkür ediyorum. Sağolsunlar. Muhittin Başkanımıza göndermiş olduğu çiçeklerden dolayı çok teşekkür ederiz. Bizi çok mutlu etti ve duygulandırdı” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Başkan, Böcek’ten, hemşirelere, çiçekli, kutlama,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Böcek’ten hemşirelere çiçekli kutlama
Başkan Böcek’ten hemşirelere çiçekli kutlama
Başkan Böcek’ten hemşirelere çiçekli kutlama
Başkan Böcek’ten hemşirelere çiçekli kutlama
Başkan Böcek’ten hemşirelere çiçekli kutlama
Yorumlar
Haber Yazılımı