Haber Detayı
04 Kasım 2019 - Pazartesi 15:17 Bu haber 1852 kez okundu
 
Başkan Bodur: “Meydanı Kimseye Bırakmayacağız”
İYİ Parti Serik İlçe Yönetimi geçtiğimiz cumartesi günü Kadriye Beach Park’taki Baba Rauf’un Yeri’nde düzenlenen programda bir araya geldi.
SİYASET Haberi
Başkan Bodur: “Meydanı Kimseye Bırakmayacağız”

İYİ Parti Serik İlçe Başkanı Kadir Bodur tarafından Kadriye Beach Park’taki Baba Rauf’un Yeri’nde düzenlenen toplantıya, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları katıldılar. İYİ Parti’nin başlattığı üye kampanyası ile ilgili bilgilerin verildiği toplantıda İYİ Parti’yi ilgilendiren gündem üzerine de açıklamalar yapıldı.

İYİ Parti Serik İlçe Başkanı Kadir Bodur gazetecilerin soruları üzerine kendisi ve partisi ile ilgili sosyal medyada yapılan paylaşımlarla ilgili de açıklamalar yaparak şunları söyledi:

“Sosyal medya denilen mecrada, ‘çamur at izi kalsın’ mantığında Serik'te İYİ Parti üzerine siyaseti şekillendirmeye çalışan belli gruplar var. Bunlar sosyal medyada ortaya koyduklarını iddia ettiklerini ispat etmezlerse, bize göre şerefsizdirler. Bu sosyal medyada iddia ettikleri konuları ispat etmek zorundadırlar. Ben ilk ilçe başkanı olduğum zaman, ‘Siyasette ayaklar baş olmayacak’ demiştim. Ne yazık ki; siyasette çok yüzsüz insanlar, insanlara çok çabuk iftira atarak, kendilerine göre siyasete şekillendirmeye çalışıp ta sonuç alamayınca, dürüst insanlara çamur atıyorlar. Ama tabii ki ben buradan şunu söylemek isterim rahmetli İnönü’nün bir lafı vardır; ‘Namuslu insanlar namussuzlar insanlar kadar cesaretli olmalıdır’. Bu meydanı biz kimseye bırakmayacağız. Namuslu insanlar şerefli insanlar siyasetin içinde olmalıdır.”

Baştan beri gençlerin siyasetin içinde olması, gençlerin siyasete girmesini savunduğunu ifade eden İYİ Parti Serik İlçe Başkanı Kadir Bodur sözlerin şöyle sürdürdü:

“Üye kaydı ile ilgili çalışmalarımızı son 3 aydır hızlandırdık. İYİ Parti olarak bizim Antalya’da üye hedefimiz 25.000 Serik'teki hedefimiz ise 2.000’dir.

Hepinizin bildiği gibi İYİ Parti Genel Başkanımızın önderliğinde Türkiye’nin her yerinde üye kampanyası başlatılmıştır. Dolayısıyla bizlerde Antalya İl Başkanlığımız önderliğinde Antalya ve 19 ilçede üye kampanyası başlatmış bulunmaktayız. İYİ Parti olarak değerli yönetim kurulu arkadaşlarımız ile Serik’te inşallah partimizi hak ettiği noktaya hep beraber getireceğiz.

Değerli arkadaşlar; hepimizin bildiği gibi önümüzde Şubat ayından itibaren ilçe kongrelerimizi yapmaya başlayacağız ve ondan sonra da il kongremizi yapacağız. Parti üyelerimiz ve seçilen delegeler ilçe başkanını, il başkanını, belediye başkanını, milletvekillerini sandıkta seçeceklerdir işte bizler düşen görev de partinin önünü tam manasıyla vatandaşa açmak, kucaklaşmak olacaktır.

Buradan sizin aracılığınızla vatandaşlarımızı, partimize üye olmaya davet ediyorum. Partimiz büyümeye devam ediyor. İlçemizde olduğu gibi Türkiye genelinde partimiz ivme kazanmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize teşekkür ederim.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Başkan, Bodur:, “Meydanı, Kimseye, Bırakmayacağız”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Bodur: “Meydanı Kimseye Bırakmayacağız”
Yorumlar
Haber Yazılımı