Başkan Üstünmet: “Güçlü Siyaset, Hedef 2023”
Haber
07 Ekim 2021 - Perşembe 11:13 Bu haber 2336 kez okundu
 
Başkan Üstünmet: “Güçlü Siyaset, Hedef 2023”
MHP Serik İlçe Başkanı Osman Üstünmet göreve geldikten sonra geçen 1 yıllık sürede yapılan çalışmaları değerlendirdi. MHP Serik olarak bir yılın bilançosunu çıkaran Başkan Üstünmet, “Güçlü Siyaset, Hedef 2023” çerçevesinde çalışmalarını yürüttüklerini ifade etti.
SİYASET Haberi
Başkan Üstünmet: “Güçlü Siyaset, Hedef 2023”İlçe Başkanı Osman Üstünmet, geçen süre içerisinde göreve gelir gelmez MHP’nin Serik’te geçmişten bugüne oluşmuş geniş tabanı ile bir araya gelerek partiye bir ivme kazandırdıklarını belirten parti içi birlik beraberlik konusunda büyük bir yol kat ettiklerini söyledi.

Serik ve çevresinde son bir yılda yaşanan, yangın, sel, dolu, fırtına vb. afetler ile ilgili olarak bir çok girişimde bulunduklarını anlatan Üstünmet, geçen sürede tarım, turizm, ticaret ve Serik’in genel konuları ile ilgili olarak yaptıkları çalışmaları da açıkladı.

 

Başkan Üstünmet, MHP Serik İlçe Teşkilatı olarak geride kalan 1 yılda yaptıkları çalışmaları şöyle özetledi:

 

“MHP Serik İlçe Teşkilatı olarak önceliğimiz toplumun her kesimi ile barışık olmak, güven vermek, birleştirici olmak, çözüm üretmek oldu. Göreve geldiğimiz andan itibaren ‘Güçlü Siyaset, Hedef 2023’ düsturu ile dava arkadaşlarımızı, kıymetli büyüklerimizi evlerinde ziyaret ederek, salon toplantıları gerçekleştirerek kucaklaşma, parti içi birlik beraberliği sağlama noktasında büyük yol kat ettik.

MHP Serik İlçe Teşkilatı olarak örnek bir çalışma metodu ile İnsanlarımızın bize gelmesi yerine bizim onlara gitmemiz yolunu izleyerek sorunları yerinde görerek çözüm üretme yolunu izledik. Bu vesile ile mahalle mahalle gezerek hal ve hatırlarını sorma, iyi günlerinde, kötü günlerinde yanlarında olma imkanımız oldu. En önemlisi de yeni dostluklar, arkadaşlıklar kazandık.

Teşkilat olarak ilçemizin tanıtımına katkı sağlayabilmek amacı ile toplumun her kesiminden takdir aldığımız yönetim Kurulu üyelerimizin seslendirdiği bir klip yayınladık ayrıca Atatürk’ün Serik’e gelişi ile ilgili ilçemizde de bir ilk olan canlı yayın desteği ile Türkülerle anma programı gerçekleştirdik. Bunlara benzer bir çok ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu teşkilat olarak yaşıyoruz.

İlçemizi ilgilendiren tedbir alınması gereken bir çok konuyu siz değerli basın mensuplarımızla ve sosyal medya üzerinden paylaşarak önceden önlem alınması noktasında farkındalık yaratarak toplumumuzu uyarma görevini yerine getirdik ve çözüm noktasında gerekli kurumları harekete geçirdik.

Geçtiğimiz bir yıl içerisinde MHP Serik İlçe Teşkilatı olarak hep sahada ve partili-partisiz tüm vatandaşlarımızın yanında olduk, olmaya çalıştık ve olmaya da devam edeceğiz inşallah. Çünkü biz diyoruz ki; SERİK HEPİMİZİN.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Başkan, Üstünmet:, “Güçlü, Siyaset,, Hedef, 2023”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Üstünmet: “Güçlü Siyaset, Hedef 2023”
Başkan Üstünmet: “Güçlü Siyaset, Hedef 2023”
Başkan Üstünmet: “Güçlü Siyaset, Hedef 2023”
Yorumlar
Haber Yazılımı