Belek’te İlk Muhtar Adayı Şahin Oldu
Haber
09 Nisan 2021 - Cuma 09:08 Bu haber 5950 kez okundu
 
Belek’te İlk Muhtar Adayı Şahin Oldu
Yüksek Seçim Kurulu aldığı kararla 6 Haziran 2021 tarihinde Belek Mahallesi’nde Muhtarlık Seçimi yapılacak. Yapılacak olan seçimde ilk adaylığını açıklayan isim Coşkun Şahin oldu.
YAŞAM Haberi
Belek’te İlk Muhtar Adayı Şahin OlduYüksek Seçim Kurulu aldığı kararla 6 Haziran 2021 tarihinde Belek Mahallesi’nde Muhtarlık Seçimi yapılacak. Yapılacak olan seçimde ilk adaylığını açıklayan isim Coşkun Şahin oldu.

 

Belek’te Muhtar Adaylığını açıklayan Coşkun Şahin, yaptığı açıklama; “Muhtarlık, bulunduğu mahallede veya köyde halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir. Günümüzde kendini yenileyen kurumların başında gelen muhtarlık, hem sevinçte hem de hüzünde halkının her zaman yanında ve hizmetindedir. Ben de bu hizmetkarlığa adayım” dedi. Coşkun Şahin, daha sonra şöyle devam etti:

“Belek, bilindiği üzere büyükşehir yasası ile belde belediyeliğinden, mahalle muhtarlığına dönüşmüştür. Mahalle muhtarlığı ile birlikte hizmet, Serik Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden alınmaya başlanmıştır. Serik, yüzölçümü olarak geniş bir ilçe. Isparta sınırından  Akdeniz’e kadar hem Büyükşehir, hem de Serik Belediyesi hizmet vermektedir. Hizmetlerin mahallelere gelmesi noktasında geniş coğrafyadan dolayı, doğal olarak gecikmeler yaşanabilmektedir.

Dünyaya ismini duyurmuş, turizmle bütünleşmiş Belek Mahallemizin hizmet noktasındaki hassasiyetimizi başta belediye başkanımızla, daire müdürlerimizle fikir alış-verişinde bulunarak hızlandırmak için Belek Mahallesi Muhtar Adaylığımı açıkladım.

Belek Mahallemize hizmet etmek için çıktığımız bu yolda ulaşılabilir muhtar olmak boynumuzun borcudur. Mahalle sakinlerimizi tek tek ziyaret edip görüş ve önerilerini alacağım. Mahallemize layık olduğu hizmetleri alabilmek için seferber olacağım. Mahalle halkımızın desteklerini bekliyorum.”

COŞKUN ŞAHİN KİMDİR?

Coşkun ŞAHİN 1991 yılında Belek Mahallesi’nde dünyaya gelmiş ve halen Belek Mahallesi’nde ikamet etmektedir. Lise mezunu olan Coşkun ŞAHİN turizm işletmecisidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Belek’te, İlk, Muhtar, Adayı, Şahin, Oldu, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı