Bodur, “Hizmet Fakiri Bir Serik Var”
Haber
04 Kasım 2021 - Perşembe 09:50 Bu haber 1552 kez okundu
 
Bodur, “Hizmet Fakiri Bir Serik Var”
İyi Parti Serik İlçe Başkanı Kadir Bodur, AK Parti Serik ilçe Başkanı Hasan Yıldırım’ın yaptığı basın açıklaması ile ilgili eleştirilerde bulundu.
SİYASET Haberi
Bodur, “Hizmet Fakiri Bir Serik Var”Kadir Bodur yaptığı yazılı basın açıklamasında, “Geçtiğimiz günlerde Serik basınına yansıyan AKP İlçe Başkanı Yıldırım’ın 1 yılı değerlendirdiği açıklamasını ilçemiz adına üzülerek okudum. Bu açıklama içerisinde Serik adına ortaya konmuş ne bir hizmet gördüm ne de bir proje.

AKP ilçe başkanı Hasan Yıldırım yaptığı açıklamada Serik’teki beceriksizliklerinin nedenini çok güzel şekilde açıklamış.

Yıldırım’ın yaptığı açıklamada şu sözleri  çok ilginç. Diyor ki; “Türkiye’de bir hizmet yarışı var, tüm partimiz belediyeleri ve vekilleri bir hizmet yarışı içerisinde. Burada kim işini iyi takip ederse yatırımları daha iyi alabiliyor”

Yıldırım demiş ki işini iyi takip eden hizmet alıyor, edemeyen alamıyor. Ak Parti’nin kendi belediyelerine bile artık adaletli bir hizmet vermediğinin en güzel izahı ve itirafını bir ilçe başkanının ağzından dinliyoruz.

Bende Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan ve İlçe Başkanı Yıldırım’a soruyorum. Siz hangi işleri takip ediyorsunuz. Yakın çevrenizi ve ikbal hesaplarınız uğruna özel kalemden halen kimleri memur ediyorsunuz?

Sahiller için oynadığınız sinsi tiyatroyu tamamladınız mı? Bakanlarınızın işini mi takip ettiniz?

Serik’teki sivil toplumun sahiller için yaptığı mücadelenin yanında görüntü vermekten bile imtina ettiniz.  Siz bu meselede bile Serik halkının yanında olmadınız.

7 sene önce büyükşehir vaatleriniz arasında yeralan katlı kavşak sözleriniz ne oldu.  G 20 hürmetine 2015 yılında yapılan Belek kavşağı dışında Sanayi Kavşağı, Kadıoğlu Kavşağı için verdiğiniz sözleri de takip etmediniz. En yakın ilçemiz Manavgat’tı üstgeçitlerle çevreleyen AKP hükümeti, Serik’e ne verdi, Serik’ten neler aldı? bu sorunun cevabını halkımızın takdirine bırakıyorum.

Diğer ilçelerle kıyaslandığı zaman hizmet fakiri bir Serik var. Bunun da tek sorumlusu 20 yıldır ülkemizi yöneten AKP iktidarıdır.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Bodur,, “Hizmet, Fakiri, Bir, Serik, Var”,
Yorumlar
Haber Yazılımı