Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 12:02 Bu haber 1312 kez okundu
 
Boğazkentli Taksiciler Vali ile Görüştü
Otellerdeki Rent A Carlar’a karşı başlattıkları eylemde bugün 8. günü dolduran Boğazkentli Taksiciler, dün Antalya Valisi Münir Karalioğlu ile görüştüler.
EKONOMİ Haberi
Boğazkentli Taksiciler Vali ile Görüştü

Serik Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Sedat Karagöz başkanlığındaki heyet,  Antalya Valisi Münir Karalioğlu ile bir görüşme yaptılar. Ziyarette ayrıca; Antalya Esnaf Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere, Serik Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Recep Savaş, Seyyar Pazarcılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Mevlüt Akıllı, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Bayar Savran, Serik ve Çevresi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Gülaydın, Boğazkent, Kadriye ve Belek Taksiciler Kooperatifi Başkanları hazır bulundu.

Başkan Karagöz, Vali Münir Karalioğlu’na sorunlarını anlatırken, otellerdeki Rent A Carlar’ın korsan taşımacılık yaptıklarını, bunun önlenmesini istedi. Başkan Karagöz, Boğazkent’teki taksicilerin eylemlerini sürdürdüğünü aktardı.

Vali Münir Karalioğlu da, “Taksiciler olarak haklısınız. Rent A Carcılar kendi işini yapsın. Rent A Carlar taksi gibi taşımacılık yapamaz. Gerekli çalışmaları yaparak, bu konunun takipçisi olacağım” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Boğazkentli, Taksiciler, Vali, ile, Görüştü,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Boğazkentli Taksiciler Vali ile Görüştü
Yorumlar
Haber Yazılımı