Haber Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 17:19 Bu haber 1395 kez okundu
 
Çalık'tan Meclis Üyelerine Veda Yemeği
Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık Serik Belediye Meclis Üyeleri ile veda yemeğinde bir araya geldi. Belek Beach Park’ta bir restoranda düzenlenen yemekte konuşan Çalık, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte çok güzel ve verimli bir 5 yıl geçirdiklerini ve Serik’e çok güzel hizmetleri hep birlikte yaptıklarını ifade etti.
GÜNDEM Haberi
Çalık'tan Meclis Üyelerine Veda Yemeği

Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık konuşmasında şunları söyledi; “Bizlerin görevi 31 Mart Pazar günü sona eriyor sizlerle birlikte 5 yıl Serik’imize hizmet etmeye çalıştık. Hem 5 yıllık birlikteliğimizden ve çalışmalarınızdan dolayı hem de bu akşam burada bulunmanızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.  Siyaset bizim için hizmet aracı olmuştur başka hiçbir amacı olmamıştır. Geçen dönem AK Parti olarak Belediye Başkanlığında hizmet etmek bize nasip oldu İnşallah bu dönemde hayırlısı kim olacaksa ona nasip olur. Biz yoksak hizmet olmasın mantığını kesinlikle gitmeyiz temennimiz budur. Yine bizlere düşen bir şey olursa biz de katkı sağlarız her zaman için hangi arkadaşımız gelirse gelsin önümüzdeki dönem bizlere düşen bir görev olursa biz her zaman hazırız bunu gönülden söylüyorum.
Belediye Başkanlığı bir bayrak yarışıdır geçen dönem bize nasip oldu. Biz de gerçekten tarihe mal olacak hizmetler gerçekleştirdiğimiz inancındayım. Bu hizmetleri sizlerle beraber meclis olarak hep birlikte yaptık. İnşallah bizden sonra bu çalışmalar devam eder. Hep birlikte güzel şeyler yapmaya çalıştık. Tabii yaptıklarımız olduğu gibi yapamadıklarımız da oldu inşallah bundan sonraki dönemde hizmetler aralıksız devam eder. Bizce Serik artık kabuğunu kırmıştır Serik turizmle de bütünleşebilirse çok güzel güzel günlerin ilçemizi beklediğine inanıyorum. Hizmetlerin tamamlanması ile birlikte Serik’in gerçekten çok güzel ideal bir ilçe olacağına inanıyorum. Bize düşen en önemli görevlerden bir tanesi altyapıyı oluşturmaktı bunların başında gelen imar sorununu tamamen çözdük sayılır.
Hizmet etme etmekte bizlerin nasibine düşen bu kadarmış İnşallah bundan sonra da önümüzdeki zamanda da sık sık görüşürüz. Hepinize sağlık sıhhat huzur dolu günler diliyorum. Allah hepinizin gönlüne göre versin hepinize başarılar mutluluklar diliyoruz Her şey için çok teşekkür ediyoruz.”

 

Ek fotoğraflar aşağıdadır.

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Çalık'tan, Meclis, Üyelerine, Veda, Yemeği,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Çalık'tan Meclis Üyelerine Veda Yemeği
Çalık'tan Meclis Üyelerine Veda Yemeği
Çalık'tan Meclis Üyelerine Veda Yemeği
Yorumlar
Haber Yazılımı