Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 13:20 Bu haber 997 kez okundu
 
Çavuşoğlu, Aputkan’ı Ziyaret Etti
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Serik’in yeni seçilen Belediye Başkanı Enver Aputkan’ı makamında ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
Çavuşoğlu, Aputkan’ı Ziyaret Etti

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Serik’in yeni seçilen Belediye Başkanı Enver Aputkan’ı makamında ziyaret etti.

 

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Belediye Başkanı Aputkan’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Cumhur ittifakı olarak her iki partinin birlikte güzel bir seçim çalışması yaptığını belirten Çavuşoğlu, şöyle konuştu:

 

“Serik’te nezih bir çalışma gerçekleştirdiniz. Projeleri anlattık. Milletvekillerimiz ve teşkilatımız ile birlikte halkımızda size güvenerek oy verdi. Tüm Serik’imizi şimdi kucaklama vakti. Serik’imiz Türkiye’nin Belek, Kadriye, Boğazkent ile turizmde göz bebeği olan bir ilçemiz. Ama burada ticaret ve tarımda var. Bir taraf turizm, bir taraf köyler. Serik’i inşallah birlikte kucaklayacağız. Sizlerin projelerinin arkasında olduğumuzu seçim süresince de söylemiştik. Yine arkasındayız. Şimdi projeleri ve vaatleri hayata geçirme zamanı. İnşallah sizlerin gayretlerini ve çabalarını bizlerde destekleyeceğiz. Başarılı hizmetlerinizi tüm Serik halkına vereceksiniz. Bu konuda Serik halkının da bizim de şüphemiz yok. Oy veren ve vermeyen tüm Serik halkını hizmetlerimizle kucaklayacağız. Bölgemizi tanıtmaya devam edeceğiz. Tüm dünyada geçtiğimiz günlerde Yunanistan dışişleri bakanını Antalya’da ağırlamıştık. Bu gece Angola dışişleri bakanı geliyor. Mümkün olduğunca yurt dışından misafirlerimizi bu bölgeye davet ediyoruz. Önemli toplantıları bu bölgeye getiriyoruz ki tüm dünya buradaki güzellikleri görsün. Tarımda çok önemli. Tarımı da göz ardı edemeyiz. Türkiye’nin ve dünyanın geleceği de tarımda. Yeni teknoloji ve gelişmeleri takip edip ve tarımda hem ihracaat ve milletimizin kaliteli ürün yemesi için hükümetimizin ve Cumhurbaşkanımızın çiftçilerimiz için girdi maliyetlerini düşürmek için çalışmalar var. İnşallah seçim bitti. Artık bu konuların takip çisi olacağız.”dedi.

 

Belediye Başkanı Enver Aputkan ise, “Şahsım ve Serik halkı olarak, ilk bizi ziyaret etmenizden dolayı çok mutlu olduk. Sizin desteğiniz bizim için çok değerliydi. Sizinle yaptığımız çalışmalardan, her zaman gurur duyduk. İlçemizde çok seviyeli, bir seçim oldu. Bundan sonra artık hizmet dönemi. 5 yıllık sürenin geçici bir süre olduğunu ve bir emanet olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bütün insanlarımızı kucaklayacak ve ilçemize hizmet edeceğiz. Sizlerin, teşkilatımızın, Cumhur İttifakı arkadaşlarımızla birlikte, Serik’e en iyi şekilde hizmet yapmaya çalışacağız” dedi.

 

Konuşmaların ardından Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Belediye Başkanı Enver Aputkan’a plaket verdi. Çavuşoğlu, Serik’te kıldığı Cuma namazından sonra Aksu İlçesi’ne hareket etti.

 

Bakan Çavuşoğlu’na ziyaret sırasında Ak Parti Antalya Milletvekili kemal Çelik, Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan kozan, MHP İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun ve partililer eşlik etti.

 

 

 

 

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Çavuşoğlu,, Aputkan’ı, Ziyaret, Etti,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Çavuşoğlu, Aputkan’ı Ziyaret Etti
Çavuşoğlu, Aputkan’ı Ziyaret Etti
Çavuşoğlu, Aputkan’ı Ziyaret Etti
Çavuşoğlu, Aputkan’ı Ziyaret Etti
Yorumlar
Haber Yazılımı