Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 17:13 Bu haber 1121 kez okundu
 
Çavuşoğlu’ndan Aputkan’a Destek Turu
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ak Parti Serik Belediye Başkan Adayı Enver Aputkan’a destek için mahalle turuna çıktı..
GÜNDEM Haberi
Çavuşoğlu’ndan Aputkan’a Destek Turu

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ak Parti Serik Belediye Başkan Adayı Enver Aputkan’a destek için mahalle turuna çıktı.

Antalya'da temaslarda bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt ÇavuşoğluBoğazkentbölgesindeki bir otelde, otel yöneticileriyle bir araya geldi. Basına kapalı gerçekleştirilen buluşmanın ardından Kadriye bölgesinde bir lokantada esnaf ve taşımacıların katılımıyla düzenlenen toplantıda Çavuşoğlu, vatandaşla buluşmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Bir yerel seçim öncesinde vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirten Çavuşoğlu, “Bu seçimde sizi çok iyi bilen sizin de çok yakından tanıdığınız, bölgeyi çok iyi bilen ve 18 yıllık belediye başkanlığı ve meclis üyeliği döneminde aktif bir şekilde çalışan bir arkadaşımızı aday gösterdik. Enver Aputkan, kendisi hiçbir şaibesi olmayan tertemiz bir insan. Elbette siyasette dürüst olmak önemli, ama sadece bu yeterli değil. Dürüst olmak asli görevi, ama çalışkan bir arkadaşımız. Yatırımcının kıymetini bilir, esnafın derdinden anlar. Çalışanlarla dost olabilecek kadar mütevazi, alçak gönüllü ve gönül adamıdır. Ne dedik? Bu seçimlerde belediye işi gönül işidir. İnsanların gönlüne girebilmek çok önemli. Menderes kardeşimde son 5 yıldır Antalya’da çok iyi hizmetler yaptı. Bu bölgede arıtma dahil çok güzel hizmetler yaptı. İnşallah Menderes Başkan ile Enver Başkan el ele verecek. Cuma günü Enver Başkan kendi projelerini tanıtacak. Şunu belirtmek isterim. Başta Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm projelerin arkasındayız. Tüm projeleri destekliyoruz. Serik ile Antalya her zaman iç içe olmuştur. 2014 öncesi 5 yıl karanlık devrimi yaşadı. Hiçbir yatırım almadığı gibi 10 sene geriye gitti. Son 5 yılda hem bu açığı kapattık hemde ileriye gittik. Geleceğe yönelik Türel’in de 20 milyar liralık projeleri var. Bu çok büyük bir meblağ. Bu dünyada bir çok ülkenin yıllık milli gelirinden daha fazla. Antalya’da bir çok ülkeden büyük” dedi.

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Çavuşoğlu’ndan, Aputkan’a, Destek, Turu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Çavuşoğlu’ndan Aputkan’a Destek Turu
Çavuşoğlu’ndan Aputkan’a Destek Turu
Çavuşoğlu’ndan Aputkan’a Destek Turu
Yorumlar
Haber Yazılımı