Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 16:04 Bu haber 1822 kez okundu
 
Çelik: “Serik Hak Ettiği Hizmetleri Alacaktır”
Çelik, “Gerek Ankara’da, gerek Antalya ve Serik’te ilçemizin neye ihtiyacı varsa çözüm buluyoruz. Değerli hemşerilerim hiç merak etmesinler Serik hak ettiği hizmetleri alacaktır” dedi.
SİYASET Haberi
Çelik: “Serik Hak Ettiği Hizmetleri Alacaktır”Ak Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan’ı ziyaret etti. Ak Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik, dün geldiği Serik’te çeşitli ziyaretlerde bulunarak vatandaşlarla görüştü. Çelik ilk olarak Ak Parti Serik İlçe Teşkilatını ziyaret ederek buradan Başka Hasan Kozan ve partililerle bir görüşme yaptı.

Milletvekili Kemal Çelik daha sonra ise Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan’ı ziyaret etti. Ziyarette Ak Parti Serik İlçe Başkanı Hasan Kozan, MHP Serik İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun da yer aldılar. Milletvekili Çelik burada Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan’dan belediye çalışmaları ve projeleri ile ilgili bilgiler aldı. Çelik, Serik’in bir evladı olarak ilçe ile ilgili Belediye ile ilgili her konuda Serik’in ve Seriklilerin yanında olduğunu ifade etti.

Ak Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik göreve geldiklerinde buyana geçen 1 yılı aşkın sürede Serik ile ilgili her konuda çalışma ve gayretlerinin aralıksız sürdüğünü belirterek; “İlçemizin ve hemşerilerimizin taleplerini ve sorunlarını takip etmeye, gündemde olan projeleri hayata geçirmeye çalışıyoruz. Gerek Ankara’da, gerek Antalya ve Serik’te ilçemizin neye ihtiyacı varsa çözüm buluyoruz. Değerli hemşerilerim hiç merak etmesinler Serik hak ettiği bütün hizmetleri alacaktır” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Çelik:, “Serik, Hak, Ettiği, Hizmetleri, Alacaktır”, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Çelik: “Serik Hak Ettiği Hizmetleri Alacaktır”
Çelik: “Serik Hak Ettiği Hizmetleri Alacaktır”
Yorumlar
Haber Yazılımı