Haber Detayı
20 Şubat 2020 - Perşembe 10:53 Bu haber 1215 kez okundu
 
CHP’de Gençliğin Başkanı Ali Teke
Cumhuriyet Halk Partisi Serik Gençlik Kolu Başkanlık seçimi yapıldı. CHP Serik Gençlik Kolu Başkanlığı’na Ali Teke seçildi.
SİYASET Haberi
CHP’de Gençliğin Başkanı Ali Teke

Cumhuriyet Halk Partisi Serik Gençlik Kolu Başkanlık seçimi geçtiğimiz pazar günü ilçe binasında yapıldı.  Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından, Ali Teke tek liste ile girdiği seçimde oybirliği ile CHP Serik Gençlik Kolu Başkanı seçildi.

Ali Teke’nin başkanlığında oluşan CHP Gençlik Kolları yönetimi ise Mehmet Keller, Şafak Aksu, Gökhan Coşkun, Menekşe Nur Coşkun, Seçkin Demir, Merve Nehoş, Çağrı Çeşme, Sedat Erdoğan, Ebru Kuş ve Cem Küçük getirildi.

Seçim sonrası bir konuşma yapan Başkan Teke; “Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolu Başkanlığına beni uygun gören herkese teşekkür ederim. Gençlik Kolu Başkanı olarak büyük önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençliğe hitabesi ve Bursa Nutku’ndan aldığımız yetki ve sorumlulukla ülkemizde yaşanan sıkıntıları çözmek için elimizden geleni yapacağız. Önümüzdeki yerel seçimlerde tek hedefimiz Serik’i kazanmaktır” dedi.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: CHP’de, Gençliğin, Başkanı, Ali, Teke,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
CHP’de Gençliğin Başkanı Ali Teke
CHP’de Gençliğin Başkanı Ali Teke
CHP’de Gençliğin Başkanı Ali Teke
Yorumlar
Haber Yazılımı