CHP GENÇLİĞİNİN YENİ BAŞKANI ŞAFAK AKSU OLDU
Haber
25 Mart 2021 - Perşembe 10:13 Bu haber 5972 kez okundu
 
CHP GENÇLİĞİNİN YENİ BAŞKANI ŞAFAK AKSU OLDU
Cumhuriyet Halk Partisi Serik Gençlik Kolu Başkanı Şafak Aksu oldu.
SİYASET Haberi
CHP GENÇLİĞİNİN YENİ BAŞKANI ŞAFAK AKSU OLDUÖnceki dönemde Örgüt ve Örgütlenmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Şafak Aksu, İliç gençlik Serik CHP Gençlik Kolu Başkanın Başkanlıktan istifa etmesinden sonra Geçlik Kolu Başkanlığına Şafak Aksu getirildi. Başkan Aksu, şunları konulara değindi:

“Değerli CHP Serik İlçe Örgütüm ve İlçe Halkımız...

İlk Gençlik Kolları Başkanlık vazifesi tebliğ edildiği 2014 yılından itibaren aktif bir şekilde Sosyal Demokrat İlkeler ve İktidar olma şiarı ile birlikte  örgütlü bir mücadele içerisindeyim. Uzun soluklu bir yolculukta bu aziz bayrağı yeniden devralmış bulunmaktayım.

Bugünden itibaren daha fazla emekle, hırsla, azimle üzerime düşen görevi yerine getirecek partimizi önce nacizane ilçemizde hemen ardından da ülkemizde 1. parti yapmak için haklı davamızdan bir adım geride durmayacağım...

Görevi bana tebliğ eden başta İl Gençlik Kolları Başkanımız Özkan Yılmaz ve onun nezdinde İl yönetim kurulu üyeleri'ne teşekkür ederim. Bu zamana kadar yapmış olduğu çalışmalardan ötürü de bayrağı devralmış olduğum Ali Teke kardeşimize de teşekkürlerimi iletiyorum.

İlçe Başkanımız İbrahim Demir'in desteği ve  değerli genç kardeşlerimin azmi ile iktidar yolculuğunda Serik'te yakacak olduğumuz gençlik ateşi ve devrim ateşini tüm ülkemize yaymak boynumuzun borcudur.”

Aksu’nun yönetim kurulu listesi; Emre Ulaş Hoda, Gürkan Öner, Çağrı Çeşme, Ebru Kuş, Ali Osman Çam, Şahin Çelen, Dilek Yiğit, Yağmur Kırantepe, Mustafa Aktaş ve Onur Aydın’dan oluşuyor.

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: CHP, GENÇLİĞİNİN, YENİ, BAŞKANI, ŞAFAK, AKSU, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı