CHP Serik İlçe Başkanı Demir, istifa etti
Haber
26 Ekim 2021 - Salı 09:31 Bu haber 2125 kez okundu
 
CHP Serik İlçe Başkanı Demir, istifa etti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Serik İlçe Başkanı İbrahim Demir, İlçe Başkanlığı görevinden istifa etti.
SİYASET Haberi
CHP Serik İlçe Başkanı Demir, istifa ettiDün parti binasında yapılan yönetim kurulu toplantısının ardından istifa ettiğini açıklayan Demir, istifa gerekçesini sosyal medya hesabından kendisinin ve eşinin sağlık problemleri olarak gösterdi.

Demir sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Değerli hemşerilerim. İki yıla yakın süredir gece gündüz demeden onur ve gururla devam ettiğim CHP Serik İlçe Başkanlığı görevimden bugün itibarı ile kendim ve eşimin sağlık problemlerinden dolayı istifa ediyorum. CHP bağlılığım ilk günden itibaren bugüne kadar nasıl devam ettiyse, bundan sonra da öyle devam edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Bana bu görevi layık gören üye delegelerimize bu süreçte yanımda olan eşime, aileme sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Kamuoyuna saygı ile duyurulur” diyerek CHP İlçe Başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Demir, 2019 yılından bu yana CHP Serik İlçe Başkanı olarak görev yapıyordu. Demir’in İlçe Başkanlığının istifasının ardından yönetim kurulu üyeleri görevlerine devam ediyor

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: CHP, Serik, İlçe, Başkanı, Demir,, istifa, etti,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
CHP Serik İlçe Başkanı Demir, istifa etti
CHP Serik İlçe Başkanı Demir, istifa etti
Yorumlar
Haber Yazılımı