Haber Detayı
29 Mart 2019 - Cuma 11:26 Bu haber 701 kez okundu
 
Coşkun: “Cumhur İttifakı Kazanacak”
MHP Serik İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun, yayımladığı basın açaklamasında, “Antalya ve Serik’te Cumhur İttifakı kazanacak” dedi.
SİYASET Haberi
Coşkun: “Cumhur İttifakı Kazanacak”

MHP Serik İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun, yayımladığı basın açaklamasında, “Antalya ve Serik’te Cumhur İttifakı kazanacak” dedi. 

 

Yaptığı yazılı basın açıklamasında MHP Serik İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun, şunları söyledi:

 

“Bizler MHP ve AK Parti olarak birlikte Cumhur İttifakı kapsamında yol yürüyoruz. Bu yol arkadaşlığı 7 Ağustos Yenikapı ruhu ile şahlanan, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde ve 24 Haziran Milletvekilliği seçimlerinde devam eden, 31 Mart seçimlerinde ve sonrasında devam edecek olan bir birlikteliktir. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları görerek, bu oyunları bir bir bozan milletin adamı Cumhurbaşkanımız Sayın  Recep Tayyip Erdoğan ve devletimizin teminatı Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beyden Allah razı olsun.

Bizler ‘Önce Ülkem ve Milletim’ diyoruz. "Vatan olmazsa, neyin siyasetini yapacağız" diyoruz. ‘Söz konusu vatansa, gerisi teferruat’ diyoruz. Ülkemizin birlik beraberliğe, sağduyuya  ihtiyacı olduğu dönemde bu birlik beraberliği Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak parti sağlamış Cumhur ittifakında birleşmişlerdir. Bizim bir davamız var. Davamızın adı Türkiye, davamız Antalya, davamız Serik. Bizim derdimiz Türkiye’mizin yükselmesi, Antalya’mızın, Serik’imizin daha iyi hizmetler almasıdır.

31 Mart Pazar günü akşamı yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi için Cumhur İttifakı’nın Belediyeciliği insanlara hizmet etme sanatı olarak gören, belediyenin insanlara hizmet etmek onların işlerini kolaylaştırmak için var olduğunu savunan hizmetin ustası, gönül adamı iki sanatkâr belediye başkan adayımız var. Bu iki değerli belediye başkan adaylarımız Serik'imiz de Sayın Enver Aputkan Başkanımız, Antalya’da Sayın Menderes Türel Başkanımızdır. Hizmetin ustası iki sanatkâr belediye başkan adayımızın neler yaptığını saymakla bitiremeyiz.

Sayın Enver Aputkan Başkanımız 30 yıllık tecrübesiyle 1989 yılında Muhtarlıktan başladığı hizmetlerine, 1996-2014 yılları arasında Belediye Başkanı olarak devam etmiş, 2014 yılından bu tarafada Serik Belediye Meclis üyesi, Antalya Büyükşehir Belediye Meclis üyesi, Büyükşehir’de Harita Komisyonu Başkanı olarak devam etmektedir. Yukarı Kocayatak’ta neler yaptığını saymakla bitiremeyiz. Aynı zamanda çok kaliteli bir meclis üyesi listemiz olduğu, bu kaliteli listenin Belediye Başkanımızın işlerini dahada kolaylaştıracağını unutmayalım.

Yine Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Menderes Türel'in 10 yıllık hizmet döneminde neler yaptığını, Antalya’nın çehresini ne kadar değiştirdiğini biliyoruz. Sayın Menderes Türel Başkanımız 2009 da seçimi kaybetti. 2009-2014 yılları arasında Antalya kaybetti, bizler kaybettik. Antalyamıza bir çivi dahi çakılmadı. Tek aklımızda kalan, yapılan bira festivali oldu. Allah nasip ederse sizlerin desteği ile iki belediye başkanımız ile hem Serik’te hem de Antalya’da Cumhur İttifakı zaferle çıkacak ve hizmetler devam edecektir.

Belediyecilikteki farkı ve farklılığı bütün halkımız görecektir. Her iki Belediye Başkanımızda Halka hizmet Hakka hizmet anlayışıyla çalışan, Üretken Belediyeciliği ön planda tutan, geçmişleri çok temiz Belediye Başkanlarımızdır. Her ikiside Çalışkan, mütevazı, samimî ve Liyakat sahibi. Bir işi ehline Teslim etmek lazım. Bu ehiller Serikte Sayın Enver Aputkan, Antalyada Sayın Menderes Türel'dir. Yaptıkları yapacaklarının teminatı olan iki değerli Belediye Başkanımızın yanında Milletvekillerimiz, Bakanlarımız ve Cumhur ittifakı Hükümeti var. Belediye Başkanlarımızı Hükümetimizle birleştirdiğimiz zaman Serikimiz ve Antalyamız kazanacak dolayısıyla bizler kazanacağız.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı olarak şu net ifadeleri kullanmak istiyorum. Ülkücüler için Alanya’da Sayın Adem Murat Yücel Başkanımız  neyi ifade ediyorsa Serik’te de Sayın Enver Aputkan Başkanımız aynı şeyi ifade ediyor. Adana’da Sayın Hüseyin Sözlü Başkanımız neyi ifade ediyorsa, Antalya’da Sayın Menderes Türel Başkanımız aynı şeyi ifade ediyor.

Cumhur İttifakı rastgele ortaya çıkan bir ittifak değildir. Cumhur İttifakı ülkemizin geleceğidir, bekasıdır. Cumhur İttifakı'nın zaferi, Türkiye'nin zaferi olacaktır. Cumhur İttifakı'nın yürüyüş ve yükselişi Türk milletinin huzurunu, mutluluğunu ve güvenliğini sağlam ve sarsılmaz esaslara bağlayacaktır. Gün, Cumhur İttifakı'nda buluşma günüdür.

Tek yüreğiz biz biline, böldürmeyiz biz biline. Ne Mutlu Türküm Diyene.”

Kaynak: (DHA) - DHA Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Coşkun:, “Cumhur, İttifakı, Kazanacak”,
Yorumlar
Haber Yazılımı