Coşkun’dan Kurban Bayramı Mesajı
tt
Haber
29 Temmuz 2020 - Çarşamba 17:20 Bu haber 2813 kez okundu
 
Coşkun’dan Kurban Bayramı Mesajı
SİYASET Haberi
Coşkun’dan Kurban Bayramı Mesajı
MHP Serik İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun, Kurban Bayramı mesajı yayımladı.

Mesajına, “Kurban Bayramı'nın, Milletimize sağlık, mutluluk, huzur ve güven getirmesini Yüce Allah'tan temenni ederim” diye başlayan MHP Serik İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun, daha sonra şunları dile getirdi:

“Bayramlar birlik ve beraberliğin pekiştiği, kırgınlıkların ortadan kalktığı, yürekten kucaklaştığımız en müstesna günlerdir. Öncelikle mübarek Kurban Bayramı vesilesi ile vatanımızın her köşesindeki vatandaşlarımıza ve hafızamızda vatan olarak taşıdığımız Türk coğrafyadaki bütün  kardeşlerimize Cenab-ı Allah’tan sağlık, mutluluk ve huzur dolu güzel bir bayram geçirmelerini yürekten temenni ederim.

Bayramlar dost ve kardeşliğimizin farkında olma zamanıdır. Dargınların barışacağı, sevinçlerin paylaşılıp çoğalacağı, kimsesizlerin hatırlanacağı günler olan bayramlar, milli ve manevi değerler sistemi olarak milletimizin kültür hazinesinde her zaman var olacaktır. Bayramlar bir sevinç ve mutluluk paylaşımıdır. Yapmamız gereken sadece Bayram günlerinde değil her zaman Milli birlik, kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma şuurunu ayakta tutmaktır. 

Milliyetçi Hareket Partisi olarak Türk Milletinin birlik ve beraberliği, Türkiye Cumhuriyetinin ilelebet devamı için gece gündüz çalışan kadrolar olarak her türlü zorluğa Türk Milleti adına göğüs germeye devam edeğiz. Milletimizi her türlü derdi ile dertlenen ülkücü kadrolar olarak Serik’te de vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Vatandaşlarımızdan gelen her türlü sorun, istek, öneri ve değerlendirmeleri dinleyerek çözümler getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Serikli hemşerilerimiz hiç endişe etmesinler Milliyetçi hareket Partisi olarak bizlerde Serik için her platformda Serik’in sorunlarını gündeme getirmekten geri durmuyor ve Serik’in bütün haklarını sonuna kadar savunuyoruz ve savunmayada devam edeceğiz. Bizler birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece başaramayacağımız hiç birşey yoktur. 

Bu vesileyle Türk İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını kutlar, Şehitlerimize Allah'tan rahmet diler, başta Şehit ailelerimiz olmak üzere büyüklerimin ellerinden öperim.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Coşkun’dan, Kurban, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı