Haber Detayı
11 Ekim 2019 - Cuma 11:56 Bu haber 866 kez okundu
 
COŞKUN: “HAREKATA TAM DESTEK VERİYORUZ”
MHP İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun ; “Barış Pınarı Harekatı’nın yürekten ve tam bir destekle arkasında ve yanındayız” dedi.
SİYASET Haberi
COŞKUN: “HAREKATA TAM DESTEK VERİYORUZ”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Serik İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun, Fırat’ın doğusuna başlatılan Barış Pınarı Harekatı ile ilgili yazılı açıklama yaptı. Coşkun açıklamasında şunları söyledi: “Türk Silahlı Kuvvetleri PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerinin kökünü kazımak amacıyla çarşamba günü Fırat’ın doğusunda Barış Pınarı Harekatı’nı başlatmıştır. 

Türkiye Cumhuriyeti Devleti bugüne kadar bölge ile ilgili her türlü diplomasi çabalarında bulunmuş, bölgenin terör unsurlarında arındırılması gerektiğini ifade etmiştir. Ancak bugüne kadar yapılan oyalamalar ve terör örgütüne verilen destek Türk Milleti ve Devleti için bıçağın kemiğe dayandığı yere gelmiştir.

Fırat’ın doğusuna başlatılan bu harekât ile birlikte terör koridorları, terör yuvaları darmadağın edilecek ve bölgeye huzur getirilecektir. Terör destekçisi odakların açık ya da kapalı tehditleri Türk Milleti ve Devleti için yok hükmündedir, geçersizdir. Terör örgütlerinin belinin kırılması, Türkiye’yi kuşatma ve kundaklama niyetine haiz mihrakların oyunlarının bozulması artık kaçınılmaz bir mecburiyettir. Milliyetçi Hareket Partisi, tam bir destekle Barış Pınarı Harekatı’nın arkasındadır. Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin dediği gibi, ‘Ok yaydan çıkmış, Türk'ün sabrı artık tükenmiştir.’

Barış Pınar Harekatı’na katılan kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri’nin gönülden kutluyor, başarılar diliyor ve Allah’a emanet ediyoruz.  Türkiye’nin ve Türk milletinin Cenab-ı Allah yardımcısı olsun. Gazamız mübarek olsun, zaferimiz daim olsun.”

Şu kopan fırtına Türk ordusudur Yâ Rabbi.

Senin uğrunda ölen ordu, budur Yâ Rabbi.

Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın,

Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: COŞKUN:, “HAREKATA, TAM, DESTEK, VERİYORUZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı