Haber Detayı
11 Mayıs 2020 - Pazartesi 09:59 Bu haber 1273 kez okundu
 
Coşkun: “MHP Şov Yapmaz Gereğini Yapar”
MHP Serik İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun, “Sayın Başkan senin şovmen olduğunu bütün Serik biliyor. MHP Şov Yapmaz Gereğini Yapar” dedi.
GÜNDEM Haberi
Coşkun: “MHP Şov Yapmaz Gereğini Yapar”Yazılı bir açıklama yapan MHP Serik İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun, CHP İlçe Başkanı’nı şovmenlik yapmakla suçladı. Başkan Coşkun, daha sonra şunları dile getirdi:  


“Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu bugünlerde CHP ilçe başkanının şovmenlik içindeki talihsiz açıklamalarını hayretle  okuduk. Şov belediye önünde yapılan fiyaskoyla başladı, Kadriye beach parktaki sataşma ve provakasyonla ilerledi, bu talihsiz açıklamayla devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisinin ne yaptığını sizin bilmenize gerek yok. Milliyetçi Hareket Partisi şov yapmaz gereğini yapar. Yapacağı işleri Allah'ın rızasını gözeterek vatanı ve milleti için yapar. Olayları dikkatle takip eder, atacağı adımları akılla birleştirir ve ayağı yere sağlam basarak olayların üzerine gider. Eğer apar topar belediyenin önünde şova kalkışmasaydınız, şimdi bu işler daha farklı bir boyut kazanacaktı.

 

Sayın Başkan senin şovmen olduğunu bütün Serik biliyor. Şunuda sana net birşekilde hatırlatayım: Milliyetçi Hareket Partisi, senin peşine düşüp, yedediğin yere gelmez. Benim 9 yıllık teşkilat hayatımda ve 4 yıllık İlçe Başkanlığım döneminde İlçe Başkanlarınızı ya da partinizi zan altında bırakacak pervasızca yapılan bir açıklamam oldu mu? Bize bu soruları basın aracılığıyla soracağına telefonla sorsan zaten gerekli cevabı alırsın. Belediye Başkanımız Sayın Enver Aputkan'ın rüşvetle işinin olmayacağını Başkanımızı tanıyan herkes bilir. Burdan size malzeme çıkmaz. Bundan sonra size tavsiyem kendi parti politikalarınızı uygulayın ve sağa sola sataşmaktan vazgeçin.

 

İlçe Teşkilatımız, İl Başkanlığımız ve Ankara odaklı çalışmalarını sürdürmekte ve istişareyle çözüm odaklı bir politika izlemektedir. Bizim amacımız kaos yaratmak değil, sorunu kökünden çözmektir. Herkesinde bildiği gibi İlçe Teşkilatımız imza kampanyasına destek vermiş, İl Başkanımız Sayın Hilmi Durgun bu konuyla alakalı basın açıklaması yapmış ve konunun sonuna kadar takipçisi olacağımızı net bir şekilde ifade etmiştir. Kaldıki telekonferansta beach parklar konusunu gündeme getiren ve muhattaplarından bilgi almak isteyen Antalya Milletvekilimiz Sayın Abdurrahman Başkan'dır.  Serik ne çektiyse sizin gibi kendi işini yapmak yerine sağa sola sataşan politikacılardan çekti. Konunun sonuna kadar takipçisi olduğumuzu Serik Halkımızın bilmesini isterim.”

Kaynak: (Serik Postası ) - Serik Postası Gazetesi Editör: Namık Kemal KILINÇ
Etiketler: Coşkun:, “MHP, Şov, Yapmaz, Gereğini, Yapar”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Coşkun: “MHP Şov Yapmaz Gereğini Yapar”
Coşkun: “MHP Şov Yapmaz Gereğini Yapar”
Yorumlar
Haber Yazılımı